22.06.2024
Телеканал NTD

Польки шиють сумки для кенгуренят, осиротілих після пожеж в Австралії

Польки шиють сумки для кенгуренят, осиротілих після пожеж в Австралії

Сумочки для кенгуру Катовіце, Польща У цій майстерні в польському місті Катовіце шиють м’які й теплі..

Дата завантаження: 2024-06-22

video

Сумочки для кенгуру
Катовіце, Польща

У цій майстерні в польському місті Катовіце шиють м’які й теплі сумки для осиротілих кенгуру, які живуть на іншому кінці світу. Кравчині працюють безкоштовно. Волонтерський проект розпочала швачка Анна. А надихнув її на це восьмирічний син.

Антоні вразила фотографія з кенгуру, загиблими під час лісових пожеж в Австралії.

[Антоні Вітанський, син організаторки проекту]:
«Люди поставили паркан, і кенгуру не змогли втекти (від вогню). Нам треба якось спокутувати свою вину перед ними, і тому ми шиємо ці сумки».

Масштабні й руйнівні пожежі в Австралії почалися через спеку та посуху. Вони охопили територію площею 104 тисячі квадратних кілометрів. І шкоду дикій природі вже не оцінити ніякими грішми. Австралійські вчені вважають, що в пожежах загинуло щонайменше мільярд тварин.

[Марта Ніцек, швачка]:
«Мені подобається допомагати, і мене стурбувала доля тварин в Австралії. Я подумала, що, якщо можу чимось допомогти, то залюбки це зроблю».

Жінки поставили перед собою завдання — зшити 50 сумок.

[Анна Вітанська, організаторка проекту]:
«Таку сумку носитиме волонтер, і вона подарує тепло кенгуряткові. Воно почуватиметься захищеним і оточеним любов’ю».

Кравчині сподіваються закінчити роботу за кілька днів. Потім сумки відправлять до Австралії. Щоправда, юний Антоні має надію, що до проекту долучаться й інші майстри, і торбинок для кенгуру пошиють ще більше.
Коротке посилання на цю сторінку:

Польки шиють сумки для кенгуренят, осиротілих після пожеж в АвстраліїСобаки підкорюють хвилі на чемпіонаті із серфінгу в ІспаніїСобача терапія допомагає пацієнтам знайти сили в лікарні БарселониФестиваль у Стамбулі: мільйони тюльпанів прикрасили містоУ Лондонському зоопарку підростає дитинча рідкісної рівнинної горилиВсесвітній День Фалунь Дафа відзначили парадами та іншими мальовничими заходамиПереможницю Вестмінстерського дог-шоу пригостили обідом у ресторані в Нью-ЙоркуТроє рідкісних андських ведмежат дебютують у зоопарку в Нью-ЙоркуКилим із дзвіночків знову прикрасив «Синій ліс» у БельгіїАргентинець переміг на чемпіонаті з приготування піци в Буенос-Айресі

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: