03.01.2021
Телеканал NTD

У Новому Південному Уельсі через 30 років можуть зникнути коали

У Новому Південному Уельсі через 30 років можуть зникнути коали

Парламент Австралії провів річне дослідження й дійшов висновку, що за 30 років у штаті Новий Південний..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Парламент Австралії провів річне дослідження й дійшов висновку, що за 30 років у штаті Новий Південний Уельс можуть зникнути всі коали. Ситуацію погіршили недавні масштабні пожежі. У них загинуло щонайменше 4000 цих сумчастих тварин.

[Кейт Ферманн, учасниця дослідження від Нового Південного Уельсу]:
«Якщо влада штату терміново не втрутиться, коали в Новому Південному Уельсі зникнуть до 2050 року. Це дуже важлива інформація для всіх, хто про них піклується».

Згідно з доповіддю, у деяких районах штату коали втратили 80% місць проживання.

[Пенні Шарп, міністр довкілля Нового Південного Уельсу]:
«Реальність така, що цим тваринам просто не вижити. І якщо пожеж буде більше, то ситуація погіршиться».

У парламентській доповіді викладено 42 рекомендації уряду штату, які мають допомогти відновити популяцію коал. Серед запропонованих заходів — створення нових заповідників.

Коали живуть лише в Австралії, і в усій країні їх дедалі менше. Торік Австралійський фонд захисту коал підрахував, що цих тварин залишилося не більш як 80 тисяч.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Новому Південному Уельсі через 30 років можуть зникнути коалиВ Албанії відновлюють популяцію кучерявих пеліканівФестиваль на дні пересохлого Аральського моря в Узбекистані привертає увагу до екологічної катастрофиІталія скасувала обов’язкове носіння масок на вулицяхГрецький острів замінить усі автомобілі на електричні1500 осіб пройшли парадом у Вашингтоні, щоб розповісти про репресії в КитаїНью-йоркський притулок Bideawee 118 років піклується про собак і котівКубинці розводять голубів, щоб не почуватися замкненими під час пандеміїНова виставка про життя принца Філіпа відкрилася у Віндзорському замкуУ Швейцарії волонтери допомагають фермерам захистити худобу від вовків