03.01.2021
Телеканал NTD

Творчість під час пандемії: індонезієць і малазієць створюють креативні маски

Творчість під час пандемії: індонезієць і малазієць створюють креативні маски

У масці як без маски. Індонезійський бізнесмен Ніколас додає позитивні штрихи безликому аксесуарові. Він друкує на..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

У масці як без маски. Індонезійський бізнесмен Ніколас додає позитивні штрихи безликому аксесуарові. Він друкує на масках фотографії закритої частини обличчя.

[Ніколас Септіан Суганді, підприємець]:
«Ми дістали кілька замовлень на маски з фотографією обличчя, тож виготовлятимемо їх і далі. Гадаю, люди впевненіше в них почуваються, бо схожі на самих себе».

Креативна ідея допомогла Ніколасу врятувати свій друкарський бізнес, який під час карантину завмер. В Індонезії поки носіння маски обов’язкове.

[власниця маски з фотографією]:
«Бачачи нас, люди, схоже, не розуміють, чому ми усміхаємося. Але завдяки такій масці ми більше не схожі на хворих».

На виготовлення маски йде пів години. Коштує вона три долари. Друкарня отримала вже сотні замовлень.

А це малайзійський дизайнер Хафіз. Він прикрашає маски батиком. Розписує різноманітними візерунками, зокрема й тими, що походять з острова Калімантан.

[Хафіз Драхман, дизайнер]:
«Крім того, я роблю унікальні маски з кишенями. Туди можна вкладати тканинний фільтр, потім його прати й знову використовувати. Щоб людям було комфортно, я роблю маски з бавовняної тканини».

Дизайнерські захисні аксесуари продаються приблизно по п’ять доларів. У Малайзії маски носити не обов’язково, однак їх рекомендують надягати в громадських місцях.
Коротке посилання на цю сторінку:

Творчість під час пандемії: індонезієць і малазієць створюють креативні маскиВіртуальна екскурсія: печера Ласко у Франції знову доступна для туристівУкраїнець установив рекорд Гіннеса, жонглюючи гиреюФранцузький піаніст уперше за 7 місяців дав концерт при свічкахГотелі й ресторани Канн готуються зустріти гостей кінофестивалюПринци Вільям і Гаррі відкрили статую принцеси Діани в ЛондоніДо тайського «Королівства тигрів» повертаються відвідувачіФранцузький зоопарк вітає друге дитинча жирафи за рікЗнаменитому хмарочосові Емпайр-Стейт-Білдинг виповнилося 90 роківУ Києві відкрилася виставка квітів «Планета диких тварин»