02.11.2021
Телеканал NTD

Манекени в одязі вікторіанської епохи допоможуть забезпечувати дистанцію в лондонському барі

Манекени в одязі вікторіанської епохи допоможуть забезпечувати дистанцію в лондонському барі

Ці манекени вже готуються зайняти місця в одному з лондонських кафе. Вони допоможуть закладу виконувати правила..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Ці манекени вже готуються зайняти місця в одному з лондонських кафе. Вони допоможуть закладу виконувати правила соціального дистанціювання.

І хоча паби, ресторани й бари в Англії, найімовірніше, зможуть відкритися не раніше 4 липня, цих безмовних відвідувачів уже повністю причепурили.

Їхнє вбрання виконане в стилі вікторіанської епохи, щоб відповідати стилю оформлення бару. А сидітимуть манекени на тих місцях, які займати не можна, бо можна опинитися занадто близько до інших відвідувачів.

Бар доклав зусиль, щоб зберегти свою атмосферу й не прибирати меблі чи столики.

[Чарлі Джилкс, співзасновник бару]:
«Якби на початку року ви мені сказали, що я одягатиму манекени, я б вам не повірив. Та люди реагують на цю ідею вельми добре. Мені вже пишуть, що хочуть прийти і сфотографуватися із цими манекенами».

Деякі магазини, які продають товари не першої потреби, уже відкриті з 15 червня. Однак британська індустрія ресторанно-готельного господарства зможе запрацювати трохи пізніше.

Компаніям непросто виконувати встановлені норми соціального дистанціювання — два метри між людьми. Це дуже багато, і через це підприємства втрачають прибуток. Так, у цьому кафе, згідно з нормами, тепер зможе перебувати 30 відвідувачів замість 120.

Прем’єр-міністр Борис Джонсон уже розпорядився переглянути це правило.
Коротке посилання на цю сторінку:

Манекени в одязі вікторіанської епохи допоможуть забезпечувати дистанцію в лондонському баріЯк працює один з останніх муларо ІталіїЗоотерапія: жителів мадридського будинку для людей похилого віку повели на прогулянку в зоопаркПобачити Шанхай із висоти пташиного польоту: у хмарочосі відкрили готельВиготовлення споранів і ткацтво з кінського волосу у Великій Британії опинилися під загрозою зникненняНова виставка в Парижі висвітлює життя Наполеон у вигнанніРекорд Гіннеса: у Данії побудували найвищий у світі замок із піскуРідкісні експонати декоративного мистецтва показали в КиєвіДо тайського «Королівства тигрів» повертаються відвідувачіУ Лондоні відкрився музей поліції