03.12.2021
Телеканал NTD

У Торонто встановили прозорі куполи для занять йогою

У Торонто встановили прозорі куполи для занять йогою

Шанувальники йоги в Торонто тепер можуть займатися не лише через інтернет, адже з’явилася можливість робити вправи..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Шанувальники йоги в Торонто тепер можуть займатися не лише через інтернет, адже з’явилася можливість робити вправи разом на одному майданчику. Для них підготували прозорі куполи, які забезпечують соціальне дистанціювання.

[Кей Гаджар, інструктор з йоги]:
«Ці куполи чудові, бо зверху я бачила всіх своїх учнів. Хоча я могла би підійти до будь-кого, щоби поправити рухи, але вельми добре встановлювати такий незримий зв’язок із людьми, які перебувають під куполами».

[учасниця занять]:
«Це було чудово. Під час карантину я сумувала за такою можливістю. На вигляд усе приємно й естетично».

Для занять йогою встановили 50 куполів. Висота прозорої півсфери — два метри, діаметр — понад три з половиною метри. Після кожного тренування куполи дезінфікують.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Торонто встановили прозорі куполи для занять йогоюДо Афганістану зі США повернулися 33 артефактиНігерійські фотографи зробили 1000 фотопортретів для своїх земляківЗоотерапія: жителів мадридського будинку для людей похилого віку повели на прогулянку в зоопаркСвіт реальний і міфічний поєднали унікальні картини в ХарковіГотелі й ресторани Канн готуються зустріти гостей кінофестивалюВиставка у Венеції: чи може архітектура врятувати планетуТиждень моди в Парижі: перший післякарантинний показ Christian DiorЯк жителі різних півкуль святкують зимове й літнє сонцестоянняУнікальний музей гітар відкрився в Києві