03.10.2021
Телеканал NTD

Браконьєрів немає: у Пакистані через карантин осіли перелітні птахи

Браконьєрів немає: у Пакистані через карантин осіли перелітні птахи

Перелітні птахи цього року не поспішають покидати водно-болотні угіддя Пакистану. Зазвичай вони зупиняються тут на короткий..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

Перелітні птахи цього року не поспішають покидати водно-болотні угіддя Пакистану. Зазвичай вони зупиняються тут на короткий відпочинок, коли летять із Сибіру до Індії. Пакистанський фотограф-натураліст Ахмер Алі Різві спостерігає за пернатими вже багато років.

[Ахмер Алі Різві, фотограф-натураліст]:
«Цього року птахи загостювалися. Можливо, тому що їх майже не турбують через повсюдний карантин».

У провінції Сінд цього року нарахували майже 750 тисяч перелітних птахів. Торік їх було втричі менше. Співробітник департаменту дикої природи Сінду не може пояснити, чому птахів побільшало. Однак розуміє, що затриматися в Пакистані пернатим дав змогу карантин.

[Джавед Ахмед Махар, співробітник департаменту дикої природи Сінду]:
«Зараз багато хто каже, що під час карантину дикі тварини полегшено зітхнули. Я вкажу на дві зміни. Коли на внутрішніх ринках процвітає незаконна торгівля, нелегальні мисливці ловлять птахів у лісі й продають їх. Зараз немає ні того, ні іншого».

У Сінді є понад 33 заповідники, а також — національний парк, у якому мешкає більш як 300 видів птахів. Щороку фахівці спостерігають за пернатими на 40% водно-болотних угідь провінції. Вони підраховують кількість птахів і відстежують маршрути міграції.

Зазвичай у Пакистані зупиняються на відпочинок пелікани, журавлі, крижні, кулики й інші пернаті.
Коротке посилання на цю сторінку:

Браконьєрів немає: у Пакистані через карантин осіли перелітні птахиАвстралійка зберігає сандалові дерева для майбутніх поколіньФестиваль на дні пересохлого Аральського моря в Узбекистані привертає увагу до екологічної катастрофиТуреччина будує стіну на кордоні з ІраномЯк французький учитель вирішив стати астронавтомКількість безробітних у 2021 році може зрости до 220 мільйонівСенегальці роблять цеглу із землі, щоби зводити прохолодні будинкиУсюди спокуси: мексиканські діти страждають від ожирінняДантист за пів ціни вставляє зуби сирійцям, які живуть у тимчасових таборахПриготувати пюре й відбивну: в Австралії самотніх літніх чоловіків навчають кулінарії