01.09.2021
Телеканал NTD

Знаменитий британський кіт Боб помер у віці 14 років

Знаменитий британський кіт Боб помер у віці 14 років

Бездомний кіт, який надихнув до написання кількох книжок, а також знявся у фільмі про свою дружбу..

Дата завантаження: 2021-08-01

video

Бездомний кіт, який надихнув до написання кількох книжок, а також знявся у фільмі про свою дружбу з вуличним музикою, помер у віці 14 років.

Боб став лондонською знаменитістю, бо майже постійно сидів на плечах чи біля ніг Джеймса Бовена, поки той виступав для перехожих.

Нерозлучна парочка привернула увагу. Завдяки цьому життя Джеймса кардинально змінилося. Він написав книжку під назвою «Вуличний кіт із кличкою Боб», яка побачила світ у 2012 році. Незабаром вийшли й інші книги — продовження його історії. Вони розійшлися мільйонними тиражами по всьому світу.

А 2016 року за мотивами першої книжки зняли фільм. У ролі Боба був сам кіт, а Джеймса зіграв актор Люк Тредевей. На прем’єру Джеймс прийшов зі своїм волохатим другом, який, як завжди, сидів у нього на плечах.

[Джеймс Бовен, друг кота Боба]:
«Це було перетворення. Він був для мене стимулом прокидатися вранці. І не просто животіти, а по-справжньому жити. А тепер я стою тут і можу висловитися від імені тих, у кого немає такої можливості. Фільм, який розповідає про наше життя, просто неймовірний».

Бовен знайшов пораненого Боба на вулиці ще у 2007 році, коли жив у притулку й лікувався від наркозалежності. Музика виходив кота, і відтоді вони нерозлийвода.

На своїй сторінці у твітері Джеймс написав: «Він житиме в наших серцях завжди. Спочивай, Бобе, з миром».
Коротке посилання на цю сторінку:

Знаменитий британський кіт Боб помер у віці 14 роківХоч трубопровід Colonial уже працює, але у Вашингтоні однаково бракує бензину«Харчова пустеля»: жителям міста в США бракує магазинівУгандійка робить зі сміття модні сумкиУ Кенії евакуювали жирафів з острова, що повільно йде під водуІзраїль повідомляє про зниження ефективності вакцини Pfizer/BioNTechБританка робить листівки зі сміття з берегів ТемзиВ Австралії людям з інвалідністю допомагають стати бізнесменамиЖителька Сенегалу стала першим у країні шоколатьєСенегальці роблять цеглу із землі, щоби зводити прохолодні будинки