03.11.2021
Телеканал NTD

Кількість жертв циклону «Амфан» перевищила 80 осіб

Кількість жертв циклону «Амфан» перевищила 80 осіб

Кількість жертв циклону «Амфан» у східній Індії та Бангладеш перевищила 80 осіб і, зі слів влади,..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

Кількість жертв циклону «Амфан» у східній Індії та Бангладеш перевищила 80 осіб і, зі слів влади, зростатиме далі. Цей циклон став найсильнішим у регіоні за більш ніж десятиліття.

Найбільше постраждав індійський штат Західна Бенгалія. Швидкість вітру сягала 185 кілометрів за годину. Хвилі були заввишки п’ять метрів. уздовж узбережжя Бенгальської затоки затоплено прибережні низовини.

Ще до приходу стихії в обох країнах встигли евакуювати близько трьох мільйонів осіб. Людей розмістили у тимчасових притулках. Проте евакуація зачепила тільки населені пункти, які лежали безпосередньо на шляху циклону, а багато селищ із його країв залишилися без допомоги.

[Тунтуні Бойра, жителька села в Західній Бенгалії]:
«Мій дім зруйновано. На нього впало дерево. Де нам жити? Зазвичай ми працюємо в Одіші, але через карантин усе закрито. Немає роботи, немає доходу. Чоловік застряг в Одіші й не може передати нам гроші. Як мені відновити житло? На гроші, які він надсилав, я поставила паркан. Що мені тепер їсти?»

У столиці Західної Бенгалії Колкаті під водою опинилося кілька районів, зокрема й аеропорт. Проводити рятувальні операції важче через спроби знизити ризик поширення коронавірусу. Так, деякі відмовилися евакуюватися, бо бояться заразитися у тимчасових притулках.

[Нілам Шарма, жителька Колкати]:
«Карантин триває ось уже два місяці. Ми не маємо виходу, нам нічого їсти. На нашому будинку циклон зніс дах, як нам його відновити? Що робити? Ми вибігли з дому, щоб урятуватися, усе залишили всередині, і тепер усе розтрощене — телевізор та інші речі».

«Амфану» присвоїли ступінь суперциклону, але, ударивши по суші, він ослаб до циклонічного шторму.
Коротке посилання на цю сторінку:

Кількість жертв циклону «Амфан» перевищила 80 осібДТП у Туреччині: розбився мікроавтобус із мігрантамиМіж Ізраїлем і Сектором Гази другий тиждень тривають взаємні ракетні обстрілиНеподалік від Шрі-Ланки затонув суховантаж із хімікатами, що загрожує екологічною катастрофоюКількість померлих від COVID-19 в Індії перевищила 250 000 осібБракує ліжок: на Гаїті новий спалах коронавірусуІзраїль і Сектор Гази обмінялися ракетними обстрілами після сутичок у Єрусалимі«У мене був нервовий зрив»: бельгійці оплакують жертв повеніЗсув у Японії: 80 людей вважаються зниклими безвісти