01.09.2021
Телеканал NTD

В Іспанії оголосили 10-денний траур за жертвами коронавірусу

В Іспанії оголосили 10-денний траур за жертвами коронавірусу

В Іспанії оголосили загальнонаціональний траур за жертвами коронавірусу. Він розпочався 27 травня й триватиме десять днів...

Дата завантаження: 2021-08-01

video

В Іспанії оголосили загальнонаціональний траур за жертвами коронавірусу. Він розпочався 27 травня й триватиме десять днів.

Країна — серед найбільш постраждалих від пандемії держав світу.

[Марія Хесус Монтеро, представник уряду Іспанії]:
«Фізично вони більше не з нами, але вони назавжди залишаться в нашій пам’яті. Ми пам’ятатимемо їх так, як вони того заслуговують. І це вшанування пройде на державному рівні».

У період жалоби на всіх громадських будівлях і військових кораблях Іспанії приспустять прапори. Закінчиться траур офіційною церемонією, яку на спомин про померлих проведе голова країни.

Представник уряду Іспанії Марія Хесус Монтеро також заявила, що влада виділить 14 мільярдів євро службам соцзабезпечення на покриття витрат, пов’язаних з епідемією коронавірусу.

Іспанія також розраховує на кошти з коронавірусних фондів Євросоюзу.

[Марія Хесус Монтеро, представник уряду Іспанії]:
«Ми й далі домагатимемося в Єврокомісії, щоб нам дали більше грошей. Як ви знаєте, наш уряд запросив приблизно мільярд євро, і ми хочемо, щоб це було надання коштів, а не кредит. Ми й далі працюватимемо в цій галузі, щоб ці суми були якомога більшими й не стали для іспанського уряду борговим зобов’язанням».

Іноземних туристів Іспанія чекає з 1 липня, коли в країні скасують карантин і відкриють кордони.
Коротке посилання на цю сторінку:

В Іспанії оголосили 10-денний траур за жертвами коронавірусуБракує ліжок: на Гаїті новий спалах коронавірусу«Без їжі, води й електроенергії»: повінь відрізала від зовнішнього світу місто в КитаїВиверження може початися будь-якої миті: з Гоми ринув новий потік біженцівПовені та зсуви на Шрі-Ланці: понад 10 загиблихКількість померлих від COVID-19 в Індії перевищила 250 000 осібІзраїль і Сектор Гази обмінялися ракетними обстрілами після сутичок у ЄрусалиміМіж Ізраїлем і Сектором Гази другий тиждень тривають взаємні ракетні обстрілиЖорстокий напад бойовиків у Буркіна-Фасо: 160 загиблих, серед них 20 дітейЗагибель протестувальників у Колумбії: ЄС закликає сторони до стриманості