03.09.2021
Телеканал NTD

На озері Вікторія в Кенії — найбільша повінь за три покоління

На озері Вікторія в Кенії — найбільша повінь за три покоління

Невелика ферма Мілісенти Агати повністю зникла з лиця землі через безпрецедентний розлив озера Вікторія. Сім'я жінки..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

Невелика ферма Мілісенти Агати повністю зникла з лиця землі через безпрецедентний розлив озера Вікторія.

Сім’я жінки залишилася ні з чим і була змушена приєднатися до десятків тисяч кенійців, які шукають притулку від найбільших за три покоління повеней у цій східноафриканській країні. Вони почалися внаслідок злив, що не припинялися кілька тижнів. За даними влади, берегова лінія озера Вікторія змістилася на 10 кілометрів.

[Мішель Араква, рибалка]:
«Те ж саме було 1961 року, але не так масштабно. Це зачепило всіх. Наші будинки пропали, сім’ї роз’єднані. Як бачите, нам нічого їсти. Усі просто сидять тут скрізь».

Унаслідок нещодавніх повеней і зсувів у Кенії загинуло приблизно двісті осіб. Близько сотні тисяч були змушені покинути свій дім. Такі офіційні дані.

У тимчасових таборах, де розмістилися переселенці, бракує їжі та предметів першої потреби. Багато хто не встиг узяти із собою нічого з речей і гроші.
Коротке посилання на цю сторінку:

На озері Вікторія в Кенії — найбільша повінь за три поколінняЗсув у Японії: 80 людей вважаються зниклими безвістиЩонайменше 48 загиблих: Європу затоплюють небувалі зливи«Без їжі, води й електроенергії»: повінь відрізала від зовнішнього світу місто в КитаїДТП у Туреччині: розбився мікроавтобус із мігрантамиАварія на канатній дорозі в Італії: 14 людей загинуло, одна дитина серйозно постраждалаУбивство президента Гаїті: серед нападників були колишні військовики КолумбіїІзраїль і Сектор Гази обмінялися ракетними обстрілами після сутичок у ЄрусалиміСотні новозеландців евакуювалися через повені в Кентербері