21.04.2024
Телеканал NTD

Під Афінами борються з лісовими пожежами

Під Афінами борються з лісовими пожежами

У Греції біля Афін гасять дві лісові пожежі. Боротьбу з вогнем ускладнює сильний вітер. Горить малонаселений..

Дата завантаження: 2024-07-21

video

У Греції біля Афін гасять дві лісові пожежі. Боротьбу з вогнем ускладнює сильний вітер.

Горить малонаселений район коло міста Кератея, що приблизно за 35 кілометрів на південь від столиці. Полум’я охопило сосняк та оливкові плантації. Місцевим сказали евакуюватися.

З вогнем борються десятки пожежників та 23 літаки.

Ще один сосновий ліс палає в громаді Стамата, яка на північ від Афін. Місто частково вкрив дим, але загрози житловим будинкам поки що немає.

Загалом через спеку та вітер у багатьох регіонах Греції за вихідні спалахнули десятки пожеж. Тут радять триматися якомога далі від лісів.

Вогнеборцям уже вдалося взяти під контроль одну пожежу в гористій місцевості біля столиці, а другу — на острові в Егейському морі.

Лісові пожежі в цій країні — явище звичайне, але останніми роками вони стали більш нищівними, бо літо стало спекотнішим, сухішим і вітрянішим.
Коротке посилання на цю сторінку:

Під Афінами борються з лісовими пожежамиУ Греції лісові пожежі поширилися через ураганний вітерПерешкодити мародерству: бразильська поліція патрулює затоплені райониІзраїльські танки просунулися до центру РафахаІсландський вулкан на півострові Рейк’янес викинув лаву на 50 метрів угоруУ Болівії придушили спробу військового держпереворотуУ Балтіморі відбуксирували вантажне судно, що зруйнувало міст2 мільйони осіб постраждали в Бангладеш через розлив БрахмапутриУ Мексиці застрелили жінку-мера невдовзі після обрання першої в країні жінки-президентаРегата великих вітрильників прибула до Гельсінкі

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: