21.04.2024
Телеканал NTD

У Чилі гірськолижні курорти потопають у снігу

У Чилі гірськолижні курорти потопають у снігу

Гірськолижні курорти Чилі цього року потопають у снігу. У Вальє-Невадо, що біля Сантьяго, лижний сезон уже..

Дата завантаження: 2024-07-21

video

Гірськолижні курорти Чилі цього року потопають у снігу. У Вальє-Невадо, що біля Сантьяго, лижний сезон уже почався. Туристи приїздять з усієї країни та з-за кордону.

[Фабіу, турист із Бразилії]:

«Я тут уперше, і, на мою думку, усе чудово. Тут дуже весело, приємно та по-справжньому холодно».

[Клаудія Осорія, туристка з Чилі]:

«Я люблю Вальє-Невадо. Приїжджаю щороку. Цього року приїхала вже на початку сезону. Сніг випав раніше. Це чудово, просто неймовірно. Він схожий на збиті вершки, на бавовну. Тож приїжджайте».

До центральної частини Чилі зима прийшла ще восени й принесла хуртовини. На гірськолижних курортах полегшено видихнули. Останні кілька років снігу було мало, і туристи майже не приїжджали.

[Рікардо Маргуліс, директор курорту у Вальє-Невадо]:

«У нашому готелі вже заброньовано 85% місць. Протягом усього сезону буде зайнято понад 90% номерів. Це дуже високий показник».

Курорт у Вальє-Невадо — серед найкращих у країні. Він відкрився 1988 року. Гірськолижна зона охоплює дев’ять квадратних кілометрів. Сезон зазвичай триває з червня по жовтень.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Чилі гірськолижні курорти потопають у снігуІлон Маск переносить штаб-квартири X та SpaceX з Каліфорнії до ТехасуІзраїль знищив одного з найвищих командирів «Хезболли»Як на полі бою: у США в Нью-Мексико борються з лісовими пожежамиАрмія Ізраїлю визнала, що не змогла 7 жовтня захистити мирне населенняЄменські хусити заявили про удар по ізраїльському ЕйлатуНа прем’єра Словаччини Роберта Фіцо вчинили замахПонад 2000 людей, можливо, поховані живцем під зсувом у Папуа Новій ГвінеїПерешкодити мародерству: бразильська поліція патрулює затоплені райониУ Словаччині потяг урізався в автобус — є жертви

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: