21.04.2024
Телеканал NTD

Пожежа на заводі літієвих батарей у Південній Кореї — 22 загиблих

Пожежа на заводі літієвих батарей у Південній Кореї — 22 загиблих

Убиті горем родичі загиблих під час пожежі приїхали на південнокорейський завод із виробництва літієвих батарей, що..

Дата завантаження: 2024-07-21

video

Убиті горем родичі загиблих під час пожежі приїхали на південнокорейський завод із виробництва літієвих батарей, що в місті Хвасон.

Трагедія сталася в понеділок. Загинуло принаймні 22 людини. Переважно це були громадяни Китаю, а також один лаосець та двоє південнокорейців.

Ще вісім осіб постраждали, двоє серйозно. Коли почалася пожежа, у приміщенні було коло 100 робітників. Більшості вдалося врятуватися.

Пожежа сталася на складі, де було 35 тисяч літієвих батарей. Так, утворився токсичний дим, і робітники, імовірно, знепритомніли, після чого їх охопило полум’я. Тіла дуже обгоріли.

[О Сок Бон, слідчий]:
«Щоб визначити точні причини пожежі, буде проведено спільне розслідування за участю 40 співробітників із дев’яти відомств, зокрема з поліції, національної служби судової експертизи та міністерства зайнятості та праці».

За попередньою версією, пожежу спричинив вибух кількох батарей. Під час гасіння обвалилася частина даху будівлі.

Такі пожежі — серед найскладніших. Гасити їх доводиться піском, бо вода реагує з літієм.

Південна Корея — провідний виробник літієвих батарей у світі.
Коротке посилання на цю сторінку:

Пожежа на заводі літієвих батарей у Південній Кореї — 22 загиблихКенія відправила до Гаїті 400 поліціянтів на боротьбу з бандитамиПісля повені на півдні Бразилії поширюються небезпечні хворобиПід Афінами борються з лісовими пожежамиПакистанських студентів евакуювали після насильства в КиргизстаніРада Безпеки ООН вимагає зняти облогу із суданського міста, де живе 1,5 млн осібАлбанці закидали «коктейлями Молотова» будівлі уряду та мерії в ТираніАрмія Ізраїлю визнала, що не змогла 7 жовтня захистити мирне населенняВибори до Європарламенту: тотальне зрушення праворучНовим президентом В’єтнаму призначили міністра громадської безпеки

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: