21.04.2024
Телеканал NTD

У Греції лісові пожежі поширилися через ураганний вітер

У Греції лісові пожежі поширилися через ураганний вітер

На півдні Греції вирують лісові пожежі. Вони стали неконтрольованими та масштабними через сильний вітер. На півострові..

Дата завантаження: 2024-07-21

video

На півдні Греції вирують лісові пожежі. Вони стали неконтрольованими та масштабними через сильний вітер. На півострові Пелопоннес загинув чоловік, який допомагав гасити вогонь біля свого села.

В історичній області Ахая на боротьбу з вогняною стихією кинули 120 пожежників, а також десятки машин.

[Теодорос Баріс, мер Еримантоса]:

«Погодні умови дуже складні. Були дуже сильні вітри, вогонь швидко поширився, і з ним дуже важко впоратися».

Влада евакуювала жителів десяти сіл.

[Теодорос Баріс, мер Еримантоса]:

«Згоріли будинки, стайні та худоба. Ми навіть не говоримо про сільське господарство. Збитки просто величезні».

Пожежі перекинулися на сусідню історичну область Еліду. Вогонь вирував і на острові Андрос. Там евакуювали чотири села. Пожежу гасять із землі та з повітря.

У другій половині червня до Греції прийшла перша за літо хвиля аномальної спеки. Подекуди температура підіймалася вище за 44 градуси. Нині через загрозу природних пожеж країна перебуває в стані підвищеної готовності. Особливо високий ризик на півострові Пелопоннес та в Аттиці. Метеорологи обіцяють, що через спеку та сильні вітри все літо в Греції буде важким.

Торік після двотижневої спеки в країні також почалися лісові пожежі. Загинуло 20 людей.

Але не лише погодні умови призводять до таких лих. Часто пожежі виникають і з вини людей. Так, торік у серпні влада арештувала приблизно 80 підозрюваних у підпалах.

Цього року в Греції підвищили відповідальність за підпал. Винним загрожує до 20 років позбавлення волі та штраф до 200 000 євро.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Греції лісові пожежі поширилися через ураганний вітерГантер Байден прибув на перше слухання в кримінальній справі4000 людей утекли від насильства банд на півдні МексикиНовим президентом В’єтнаму призначили міністра громадської безпекиУ Гаїті обрали голову перехідної ради та поміняли прем’єраРегата великих вітрильників прибула до ГельсінкіФермери заблокували дороги на кордоні Іспанії та Франції напередодні виборів у ЄСУ Балтіморі відбуксирували вантажне судно, що зруйнувало містУ Сінгапурі усувають наслідки розливу нафтиПоліція очистила кампус Каліфорнійського університету від протестувальників

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: