21.04.2024
Телеканал NTD

Нетаньягу: «Інтенсивні бої проти ХАМАСу добігають кінця»

Нетаньягу: «Інтенсивні бої проти ХАМАСу добігають кінця»

Прем'єр-міністр Ізраїлю заявив, що фаза інтенсивних бойових дій проти ХАМАСу в Секторі Гази добігає кінця. Зі..

Дата завантаження: 2024-07-21

video

Прем’єр-міністр Ізраїлю заявив, що фаза інтенсивних бойових дій проти ХАМАСу в Секторі Гази добігає кінця.

Зі слів Нетаньягу, щойно інтенсивні бої в Секторі Гази закінчаться, Ізраїль зможе розгорнути додаткові сили вздовж північного кордону з Ліваном, де загострилися бої з угрупованням «Хезболла», що має підтримку Ірану.

[Біньямін Нетаньягу, прем’єр-міністр Ізраїлю]:

«Після завершення напруженої фази ми матимемо можливість перекинути частину сил на північ. І ми це зробимо. Насамперед для оборони. А по-друге, щоби повернути додому наших (евакуйованих) жителів. Якщо зможемо, то зробимо це дипломатичним шляхом. Якщо ні, то зробимо інакше. Але ми повернемо людей додому».

Нетаньягу також ще раз відкинув ідею про те, що замість ХАМАСу Сектором Гази має керувати Палестинська адміністрація, що контролює Західний берег.

Водночас ізраїльська армія опублікувала кадри ударів по об’єктах «Хезболли», що в південному Лівані, а саме по пункту спостереження та військовій базі угруповання.

Також ЦАГАЛ повідомив, що по об’єктах «Хезболли» били ізраїльські військово-повітряні сили.

«Хезболла» перестрілюється з Ізраїлем уже понад вісім місяців. За цей час евакуювали жителів багатьох прикордонних ізраїльських міст.
Коротке посилання на цю сторінку:

Нетаньягу: «Інтенсивні бої проти ХАМАСу добігають кінця»Поліція очистила кампус Каліфорнійського університету від протестувальниківЧерез пожежі Північна Македонія оголосила режим надзвичайного стану«Нас не попередили!»: китайці втрачають бізнес через повеніЄменські хусити заявили про удар по ізраїльському ЕйлатуДональда Трампа визнали винним у справі про фальсифікацію документівТиснява на півночі Індії — понад 120 загиблихГантер Байден прибув на перше слухання в кримінальній справіІзраїль знищив одного з найвищих командирів «Хезболли»Педро Санчес залишається на посаді прем’єр-міністра Іспанії

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: