16.06.2024
Телеканал NTD

Захопливі перегони на човнах-драконах влаштували в Гонконгу

Захопливі перегони на човнах-драконах влаштували в Гонконгу

Завдяки злагодженому веслуванню й волі до перемоги знамениті човни стрімко рухаються вперед. Такі перегони проходить у..

Дата завантаження: 2024-07-16

video

Завдяки злагодженому веслуванню й волі до перемоги знамениті човни стрімко рухаються вперед. Такі перегони проходить у Гонконгу. Тут відзначають Дуаньу, або Свято човнів-драконів.

[Тхань Ло, веслувальниця]:

«Для Гонконгу це одна з найграндіозніших подій. Щороку ми проводимо ці змагання в районі Абердин. Погляньте, як тут гамірно. Ми натхнені й згуртовані. Найголовніше під час запливу на човні-драконі — синхронно веслувати, а ще важливіше — разом діставати задоволення».

У гавані провели 29 запливів. Це стало наймасштабнішими перегонами човнів-драконів у місті. Одночасно змагання проходили й в інших районах Гонконгу.

[глядач]:

«Тут багато людей, і це дуже хвилює. Веслярі одягнені у форму кольорів своєї команди. Усі радіють святу, і атмосфера чудова».

Свято човнів-драконів виникло в Китаї в давні часи. Однак початок йому поклала трагічна подія. Столицю царства Чу захопив воєначальник царства Цінь. Тоді поет Цюй Юань, дізнавшись про такий кінець своєї країни, кинувся в річку й утопився. Селяни почали шукати його тіло. Водночас вони плескали по воді веслами й били в барабани, щоб відігнати від тіла риб і річкових духів.

Тепер ці перегони символізують пошуки потонулого поета. Змагання на човнах-драконах у сучасному вигляді виникли в Гонконгу 40 років тому.
Коротке посилання на цю сторінку:

Захопливі перегони на човнах-драконах влаштували в ГонконгуДизайнер переробляє політичні банери на сумки-шопериМалюнок для обкладинки першої книги про Гаррі Поттера продали за рекордний $1,9 млнВпливовій жінці-вікінгу присвятили виставку в ДаніїКубинський склодув-самоук перетворює відходи скла на твори мистецтваВідпустка вдома: на березі Тибру в Римі відкрили безплатний пляжНаціональний балет Грузії приїхав з танцювальною програмою до Боснії і ГерцеговиниБарселонський ресторан назвали найкращим у світіВиставка забутих жінок-художниць проходить у Лондоні65 років: еволюція Барбі

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: