03.09.2021
Телеканал NTD

Румунський швець винайшов взуття для соціального дистанціювання

Румунський швець винайшов взуття для соціального дистанціювання

Взуття, що допомагає соціально дистанціюватися, вигадав румунський швець Грігоре Луп із міста Клуж-Напока. Він пошив кілька..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

Взуття, що допомагає соціально дистанціюватися, вигадав румунський швець Грігоре Луп із міста Клуж-Напока. Він пошив кілька пар черевиків 75-го розміру з довгими носами.

[Грігоре Луп, швець]:
«Я побачив, що люди товпляться й не дотримуються правил соціального дистанціювання. І подумав: треба зробити такі черевики, щоб або покарати їх, або змусити тримати дистанцію».

Грігоре шиє взуття вже майже 40 років. У 2001-му він відкрив магазин і здебільшого виконує замовлення для театрів і танцювальних колективів.

Черевики з довгими носами швець зробив на основі моделі, яку використовує для пошиття акторського взуття. На одну пару йде майже квадратний метр шкіри й два дні роботи. Коштують черевики 115 доларів.

Швець уже має п’ять замовлень. Причому одне надійшло з Великої Британії. Клієнтка сказала, що її чоловік хоче носити такі черевики прямо на вулиці.
Коротке посилання на цю сторінку:

Румунський швець винайшов взуття для соціального дистанціюванняРибна ферма в Азад Кашмірі прихистила осиротілих гімалайських ведмежатКубинець 20 років дружить із пеліканамиПекінес Васабі став найкращим собакою Америки у 2021 роціПерша клініка для диких звірів і птахів з’явилася в АвстраліїЛавандове поле зацвіло під КиєвомЯк хор допомагає жителям Перта подолати ізоляцію і знайти друзівІспанський винахідник робить 3D-друковані протези й дарує їх інвалідамРідкісні лемури оселилися в Честерському зоопарку в АнгліїБоснієць відтворює давнє столове наряддя