21.04.2024
Телеканал NTD

Перший у США дослідницький центр кави з’явився в США

Перший у США дослідницький центр кави з'явився в США

Кавовий центр в Університеті Каліфорнії в місті Девіс — перший академічний дослідницький центр у США, призначений..

Дата завантаження: 2024-07-21

video

Кавовий центр в Університеті Каліфорнії в місті Девіс — перший академічний дослідницький центр у США, призначений для вивчення кавових зерен.

[Ірвін Доніс-Гонсалес, співзасновник дослідницького центру]:

«Так, як людина, яка працює з кавою одразу після збору, я починаю з тієї миті, коли зерно лише зірвали з дерева. У той час зерно достатньо дозріло. У деяких випадках, залежно від сорту, воно може бути темно-червоного кольору. Тобто ми не дивимося на зерна в тому вигляді, у якому їх зазвичай споживаємо».

Студенти смажать, варять, куштують та вивчають каву, здобуваючи ступінь інженера-хіміка.

[Лаудія Анок’є-Бемпа, дослідниця]:

«Мета проєкту — створити схему контролю обсмажування кави. Існує схема контролю заварювання, яка дає змогу контролювати смакові якості кави у філіжанці. Я хочу скласти аналогічну таблицю, але для обсмажування, щоб можна було контролювати, якою виходить кава».

Заняття в центрі відвідує понад 2000 студентів.

[Кайлі Умеда, інженер-хімік]:

«Кава може бути кисла, землиста, трохи підгоріла на смак. І ми використовуємо це, щоб визначити смаковий профіль кавових зерен. А потім це можна було б прив’язати до профілю обсмажування».

Площа об’єкта — 650 квадратних метрів. На його будівництво пішло шість мільйонів доларів.

[Білл Рістенпарт, інженер-хімік]:

«Я пишаюся тим, що це перша в країні академічна установа, присвячена каві. Протягом багатьох років каву недостатньо вивчали в академічних колах не лише в Університеті Каліфорнії в Девісі, а й у всій країні. І з огляду на те, наскільки важлива кава для нашої культури, для нашої економіки, нашого суспільства, вона потребує академічних досліджень».

Коротке посилання на цю сторінку:

Перший у США дослідницький центр кави з’явився в СШАРоботи, дрони та штучний інтелект: у Марокко проходить технологічний ярмарокЦілющі клітини організму зможуть лікувати аутоімунні захворюванняЄКА відібрало студентів, які полетять у космосЯк вітаються слониВелетенські 3D-принтери можуть змінити майбутнє будівництваГреко-іллірійський шолом віком 2500 років знайшли в ХорватіїЯк зразки криги з Антарктиди допомагають дізнатися про майбутню зміну кліматуРожевий шум, можливо, допомагає міцніше спатиМетелики, бджоли та жуки: у Німеччині починається сезон підрахунку комах

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: