01.09.2021
Телеканал NTD

В Україні набирають популярності модульні будинки

В Україні набирають популярності модульні будинки

В Україні стають популярними модульні будинки. Багато людей тепер вважає за краще відмовитися від звичайних квартир..

Дата завантаження: 2021-08-01

video

В Україні стають популярними модульні будинки. Багато людей тепер вважає за краще відмовитися від звичайних квартир у багатоповерхівках, щоби бути ближчим до природи.

Зручність такого житла в тому, що його можна швидко зібрати й розібрати. Наприклад, будинок площею приблизно 70 квадратних метрів можна встановити всього за три місяці. Водночас коштує він дешевше ніж квартира такого самого розміру: близько 55 тисяч доларів. Щоправда, це без урахування витрат на землю і додаткові комунікації.

Володимир — директор компанії зі створення модульних будинків. Він сам зробив собі таке житло і встановив його серед бетонних багатоповерхівок одного з київських районів.

[Володимир Мельничук, директор будівельної компанії]:
«Зараз ми завантажені на квартал уперед. Багато людей телефонує щодня і каже про те, що нам набридло сидіти в квартирах, ми не можемо вийти, ми зрозуміли, що 100% нам потрібен будинок, і нам треба якось його швидко побудувати. У нас немає часу чекати роками, у нас немає часу займатися будівництвом».

Будинки встановлюють з готовим ремонтом і всім необхідним для життя.

[Володимир Мельничук, директор будівельної компанії]:
«Ми робимо будинки в скандинавському стилі. Тут є свій санвузол з ванною і гардеробна».

Такі будинки дуже популярні в європейських країнах. В Україні їх продажі також набирають обертів.

[Юлія Парамонова, замовниця модульного будинку]:
«Психологія квартири все-таки набридла, хочеться гуляти по газону, хочеться сидіти біля дерев. І взагалі, мені здається, сучасний світ до цього йде, і рано чи пізно до цього прийде, сподіваємося».

Варто зазначити, що український уряд виділив майже 11,2 мільйона гривень на придбання модульних будинків для жителів Овруцького району Житомирської області. Їхні будинки згоріли під час пожеж у квітні.
Коротке посилання на цю сторінку:

В Україні набирають популярності модульні будинкиУсюди спокуси: мексиканські діти страждають від ожирінняЩо робить патруль поліції Нью-Йорка на вулицях Сан-ПаулуВенецію можуть внести до списку ЮНЕСКО через масовий туризмКубинські майстри створюють макети авто й поїздів із будь-яких доступних матеріалівЕксклюзивний магазин Гаррі Поттера відкривається в Нью-ЙоркуУгандійка робить зі сміття модні сумкиЦвіркуни у фритюрі: киргизький бізнесмен розводить комах на продаж1500 осіб пройшли парадом у Вашингтоні, щоб розповісти про репресії в КитаїФранцуз витратив 25 млн євро на притулок для циркових і піддослідних тварин