03.12.2021
Телеканал NTD

Колумбійська дівчинка продає малюнки, щоб заробити на комп’ютер

Колумбійська дівчинка продає малюнки, щоб заробити на комп'ютер

За цим стареньким столом восьмирічна колумбійка Елісон старанно малює квіти, пейзажі та портрети. Усі роботи продаються...

Дата завантаження: 2021-08-02

video

За цим стареньким столом восьмирічна колумбійка Елісон старанно малює квіти, пейзажі та портрети. Усі роботи продаються. Дівчинка мріє зібрати гроші на комп’ютер.

Елісон живе в сільській місцевості неподалік від Медельїна. Комп’ютер їй потрібен, щоб і далі здобувати освіту. Під час карантину уроки проходять онлайн.

Ідея з малюнками виникла випадково.

[Елісон Гоес, художниця]:
«Я писала листа мамі й стала малювати. Коли вона подивилася на малюнок, то сказала, що він хороший. Тоді я подумала, що їх можна продавати».

Чимало колумбійців підтримують зусилля дівчинки. У неї купили вже 80 малюнків.

[покупниця малюнка]:
«Гадаю, це прекрасний учинок для дівчинки. Вона вирішила сама змінити ситуацію, у якій її батькам нелегко. Вона подумала про те, які її здібності можуть допомогти. Я ціную таке, це дуже позитивно. І я теж роблю свій внесок, щоб дівчинка могла розвивати талант».

Молода художниця ще хоче заробити на новий будинок для своєї сім’ї.
Коротке посилання на цю сторінку:

Колумбійська дівчинка продає малюнки, щоб заробити на комп’ютерУ Швейцарії волонтери допомагають фермерам захистити худобу від вовківДослідження: Pfizer і AstraZeneca ефективні проти дельта-штамуЯк назвали свою новонароджену дочку Гаррі й МеганБританка робить листівки зі сміття з берегів ТемзиЗамість корови — коза: чому американські фермери оновлюють свої стадаКраїни ЄС домовилися послабити коронавірусні обмеження для туристів1500 осіб пройшли парадом у Вашингтоні, щоб розповісти про репресії в КитаїАвстралія дозволить своїм громадянам повертатися з Індії з 15 травняМальовничий гірський район Північної Македонії стане національним парком