22.07.2024
Телеканал NTD

Вибухом закінчився запуск розвідувального супутника КНДР

Вибухом закінчився запуск розвідувального супутника КНДР

Військовики Південної Кореї оприлюднили відеозапис, на якому, з їхніх слів, зафіксовано чергову спробу Північної Кореї запустити..

Дата завантаження: 2024-06-22

video

Військовики Південної Кореї оприлюднили відеозапис, на якому, з їхніх слів, зафіксовано чергову спробу Північної Кореї запустити розвідувального супутника. На кадрах видно, що вона закінчилася невдачею. Невдовзі після старту ракета-носій та супутник вибухнули. Уламки впали в море біля західного узбережжя КНДР. Це відео знято з південнокорейського патрульного судна.

Про невдалий запуск оголосив і сам Пхеньян. Причиною назвав проблеми з новим ракетним двигуном на рідкому пальному. Однак це лише попередні висновки. Шукають й інші можливі причини.

Японія, США та Південна Корея назвали запуск загрозою безпеці регіону. Раніше КНДР заявляла про намір вивести на орбіту такий супутник до 4 червня.

У результаті Пхеньян здійснив запуск за кілька годин після зустрічі лідерів Південної Кореї, Китаю і Японії в Сеулі. Вона пройшла вперше за останні чотири роки. Її учасники підписали спільну декларацію про денуклеаризацію Корейського півострова.

Північна Корея вивела на орбіту свій перший розвідувальний супутник торік у листопаді. До цього дві її спроби — у травні та серпні — були невдалими.

Державні медіа КНДР повідомляли, що супутник зробив фотографії Пентагону, Білого дому та військових об’єктів Південної Кореї. Щоправда, жоден знімок не був опублікований. Тож можливості супутника поки що невідомі.

Водночас Пхеньян обіцяв, що цього року виведе на орбіту ще три розвідувальні апарати.
Коротке посилання на цю сторінку:

Вибухом закінчився запуск розвідувального супутника КНДРСуд над імовірними китайськими шпигунами пройшов у ЛондоніЯк на полі бою: у США в Нью-Мексико борються з лісовими пожежамиТисячі угорців знову вийшли на протест проти Віктора ОрбанаБолгарія та Румунія частково приєдналися до Шенгенської зониНімеччина: «Нам потрібне політичне рішення, а не символічне визнання Палестини»Новим президентом В’єтнаму призначили міністра громадської безпекиГаїті закликає міжнародну спільноту запобігти геноциду в острівній державіЗбиті в Ізраїлі іранські дрони, дуже ймовірно, мають китайські компонентиПовінь у Вірменії та Грузії: троє загинули та двоє зникли безвісти

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: