22.06.2024
Телеканал NTD

Повінь у Вірменії та Грузії: троє загинули та двоє зникли безвісти

Повінь у Вірменії та Грузії: троє загинули та двоє зникли безвісти

Щонайменше три людини загинуло й дві зникло безвісти внаслідок повені у Вірменії та Грузії. Через зливи..

Дата завантаження: 2024-06-22

video

Щонайменше три людини загинуло й дві зникло безвісти внаслідок повені у Вірменії та Грузії. Через зливи вийшли з берегів річки Дебед, Агстев і Ташир. Із зони лиха евакуювали понад 260 осіб.

У Вірменії постраждали Тавуська та Лорійська області. Там зруйновано або пошкоджено шість мостів, лінії електропередачі та понад 130 будівель.

[жителька Алаверді]:

«Що сказати? Мій кіоск зруйновано. Дорога повністю знищена. Ми прийшли на роботу й це побачили».

[житель Алаверді]:

«Уся дорога розмита. Нам не проїхати».

[жителька Алаверді]:

«Поруч із цим будинком був великий сарай для худоби, там були мої тварини — кури та свині. Мені вдалося врятувати лише собаку».

На дорозі Ванадзор–Алаверді розмило 50-кілометрову ділянку. Також закрито трасу М-6, яка сполучає Вірменію з Грузією. Припинено залізничний рух між Єреваном і Тбілісі.

У сусідній Грузії також вийшли з берегів річки Дебед, Храмі та Алгеті. За даними грузинських медіа, щонайменше 15 сіл відрізано від зовнішнього світу. Вода розмила дороги, зруйнувала інфраструктуру, затопила вулиці та будинки, а також сільськогосподарські угіддя. Влада оцінює збитки.
Коротке посилання на цю сторінку:

Повінь у Вірменії та Грузії: троє загинули та двоє зникли безвістиНа прем’єра Словаччини Роберта Фіцо вчинили замахБолгарія та Румунія частково приєдналися до Шенгенської зониІзраїль звинуватив сестру лідера ХАМАСу Ісмаїла ГаніїТуристів евакуювали з Нової Каледонії на військових літакахДипломатичний скандал: працівники посольства Мексики залишили ЕквадорСім’ї раді новій програмі Байдена з набуття громадянства в СШАЗброя для України вже в дорозі: Байден підписав законопроєкт про допомогуСирійські біженці в Лівані скаржаться на «вороже середовище»Перше за сім років повне сонячне затемнення побачили жителі Північної Америки

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: