25.11.2024
Телеканал NTD

Французькі пекарі побили рекорд Гіннеса з найдовшого у світі багета

Французькі пекарі побили рекорд Гіннеса з найдовшого у світі багета

Надзвичайно довгий багет спекли французькі пекарі в передмісті Парижа. Їм удалося побити рекорд Гіннеса, який належав..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Надзвичайно довгий багет спекли французькі пекарі в передмісті Парижа. Їм удалося побити рекорд Гіннеса, який належав Італії п’ять років.

Тісто замісили о третій ночі. Коли підійшло, почали пекти. Для цього зробили спеціальну духовку з конвеєрною стрічкою. Так багет вийшов цілісним.

[Джоан Бран, суддя Книги рекордів Гіннеса]:

«Слід дотримуватися не лише правил вимірювання, а й інших правил, зокрема санітарних норм. Треба використовувати традиційні інгредієнти, а також дотримуватися традиційного способу приготування. І, нарешті, багет має бути суцільним, без розривів».

Багет, випечений в Італії, був завдовжки понад 132 метри. Французькі пекарі перевершили італійських.

[Джоан Бран, суддя Книги рекордів Гіннеса]:

«Я вітаю вас із тим, що ви встановили новий світовий рекорд Гіннеса з найдовшого багета. Його довжина — 140,53 метра».

Перемога була нелегкою.

[пекар]:

«Іноді було страшно. Мусили постійно бути пильними, що було непросто. І під час підіймання багета в духовку, і під час спускання з неї, і під час випікання, і під час замішування тіста, і під час формування ми були в напрузі».

Рекорд встановили під час заходу Французької конфедерації пекарів і кондитерів.

[пекар]:

«Ми живемо у Франції і організовуємо цей захід. Ми маємо сертифікат, який підтверджує, що французький багет внесено до списку ЮНЕСКО. Ми пишаємося тим, що досягли цього в себе на батьківщині».

Довжина традиційного багета — 60 сантиметрів. Тож рекордна випічка вийшла довшою у 235 разів. Частину багета розрізали на шматки й пригостили відвідувачів заходу. Решту передали бездомним.
Коротке посилання на цю сторінку:

Французькі пекарі побили рекорд Гіннеса з найдовшого у світі багетаЗнайомтесь із найщасливішим водієм автобуса в АргентиніСмугастий дебютант: тримісячне тигреня показали публіці в зоопарку в РиміУ Лондонському зоопарку підростає дитинча рідкісної рівнинної горилиУ Таїланді бенкетом відзначають День слонаАвстралійка побудувала енергоощадний будинок у вигляді кількох іглуСвобода: у Данії поспішають подивитися на корів, що скачуть від радостіФестиваль у Стамбулі: мільйони тюльпанів прикрасили містоУ Бухаресті авіапасажирів здивували цирковою виставоюЙогу внесли до розкладу уроків однієї зі шкіл столиці Косова

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: