25.12.2024
Телеканал NTD

У зоопарку в Берліні оголосили клички двох суматранських тигренят

У зоопарку в Берліні оголосили клички двох суматранських тигренят

Суматранським тигренятам у зоопарку «Берлін-Фрідріхсфельде» дали клички. Близнюків, що народилися 25 лютого, зватимуть Куно та Еде...

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Суматранським тигренятам у зоопарку «Берлін-Фрідріхсфельде» дали клички. Близнюків, що народилися 25 лютого, зватимуть Куно та Еде. Такі імена мали герої коміксів, створені німецьким ілюстратором Еріхом Шміттом. Він любив бувати в цьому зоопарку.

Клички обрали доглядачі зоопарку та посольство Індонезії.

[Андреас Кнірієм, директор зоопарку]:
«Куно та Еде були двома головними героями коміксів, яких дуже добре знає багато жителів колишньої НДР. А пан Шмітт дуже любив тварин і цей зоопарк».

Батьків тигренят звати Маян та Дже-Дже. Маян стала мамою вже вдруге. Поки близнюки були маленькими, вона жила з ними в приміщенні. А зараз уся сім’я оселилась у великому вуличному вольєрі.

Зазвичай тигри залишають тигрицю, коли в неї народжуються малята. Але суматранські залишаються. Вони йдуть лише тоді, коли тигренята стають підлітками.

[Маттіас Папіс, старший доглядач зоопарку]:
«Наша самка Маян та самець Дже-Дже дуже терпимі одне до одного. Вони одне одному дуже подобаються. Тому є можливість залишити їх разом, щоб вони, кажучи людською мовою, гарно проводили час і вдвох виховували малят».

Тигри цього виду живуть тільки на індонезійському острові Суматра. Вони перебувають на межі зникнення. У дикій природі залишилося від 300 до 500 суматранських тигрів.

[Маттіас Папіс, старший доглядач зоопарку]:
«Тому особливо важливо зберігати тигрів як резервну популяцію, яка перебуває під опікою людини. Також треба розповідати відвідувачам про те, чому цим тваринам загрожує зникнення».

Зоопарк «Берлін-Фрідріхсфельде» відкрили в 1954 році в східній частині Берліна. Так учинили, бо Берлінський зоопарк опинився в західній частині міста, куди не могли потрапити жителі східної частини. Цей зоопарк уважають найбільшим у Європі. Його площа — 160 гектарів.
Коротке посилання на цю сторінку:

У зоопарку в Берліні оголосили клички двох суматранських тигренятСмугастий дебютант: тримісячне тигреня показали публіці в зоопарку в РиміПолювання за яйцями: великодню розвагу підготували для мешканців зоопарку в НімеччиніЖінка без ніг та пальців на руках учиться водити машинуВсесвітній День Фалунь Дафа відзначили парадами та іншими мальовничими заходамиВ Австралії названі бабусі простягають руку допомоги молодим мамамУ Бухаресті авіапасажирів здивували цирковою виставоюСвобода: у Данії поспішають подивитися на корів, що скачуть від радостіВідома японська компанія створила теплові насоси для носорогів Честерського зоопаркуЮнак в Іраку сам побудував автомобіль, щоб допомагати батькові

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: