25.11.2024
Телеканал NTD

Юнак в Іраку сам побудував автомобіль, щоб допомагати батькові

Юнак в Іраку сам побудував автомобіль, щоб допомагати батькові

Сулейман Таєр з іракського міста Мосул сам побудував автомобіль. Його витвір схожий на перегоновий карт. Юнак..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Сулейман Таєр з іракського міста Мосул сам побудував автомобіль. Його витвір схожий на перегоновий карт. Юнак зробив машину з того, що знайшов на звалищах. А двигун поставив мотоциклетний.

[Сулейман Таєр, механік-самоук]:

«Я знайшов запчастини на автомобільному звалищі. Кузов зробив зі шматків металу, а з боків поставив дерев’яні панелі. Я сам все робив і підганяв усі деталі. Це ручна робота».

Сулейман з малих літ цікавиться автомобілями. А тепер захоплення дало свої плоди. Юнак допомагає батькові, який тримає вуличне кафе.

[Сулейман Таєр, механік-самоук]:

«Нині роботи не знайти. Людям доводиться покладатися тільки на себе, і мені так само. Я зробив машину й на ній працюю. Маємо невелике кафе. Я доставляю замовлення клієнтам. Це швидше та безпечніше, ніж велосипедом».

Таєр — батько механіка-самоука — радий допомозі. Доставляння на авто економить час. Також не треба наймати кур’єра, а це зменшує витрати.

[Таєр Сулейман, батько механіка-самоука]:

«Сулейман змалку розуміється на електриці та механіці. Іноді він допомагав мені ремонтувати машину — він знається на цьому».

Таєр допоміг синові здійснити задум: купив йому болгарку, зварювальний апарат та інші інструменти. Ще їздив з ним на звалища та допомагав привозити запчастини.

Попри великі запаси нафти в Іраку, приблизно десять мільйонів людей, тобто п’ята частина населення країни, живуть за межею бідності. Торік влада пообіцяла, що створить робочі місця й відновлюватиме інфраструктуру, що постраждала в ході багаторічних збройних конфліктів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Юнак в Іраку сам побудував автомобіль, щоб допомагати батьковіКилим із дзвіночків знову прикрасив «Синій ліс» у БельгіїВідома японська компанія створила теплові насоси для носорогів Честерського зоопаркуУ зоопарку Парижа оселилася молода самка ламантинаПерші у світі перегони в реактивних костюмах відбулися в ДубаїУ Парижі відновили легендарний забіг офіціантівСобаки підкорюють хвилі на чемпіонаті із серфінгу в ІспаніїЙогу внесли до розкладу уроків однієї зі шкіл столиці КосоваСвобода: у Данії поспішають подивитися на корів, що скачуть від радостіСобача терапія допомагає пацієнтам знайти сили в лікарні Барселони

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: