25.11.2024
Телеканал NTD

Перешкодити мародерству: бразильська поліція патрулює затоплені райони

Перешкодити мародерству: бразильська поліція патрулює затоплені райони

Слідом за рекордними повенями до бразильського міста Порту-Алегрі прийшло ще одне лихо — грабежі та мародерство...

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Слідом за рекордними повенями до бразильського міста Порту-Алегрі прийшло ще одне лихо — грабежі та мародерство. Поліція патрулює вулиці на катерах.

[Рікардо Грунер, поліціянт]:

«З перших днів (повені) ми патрулюємо й охороняємо важкодоступні райони. Тільки за допомогою катерів та гідроциклів можна дати відсіч мародерам. Завдяки присутності поліції зменшується кількість крадіжок і пограбувань. Знижується рівень (злочинності)».

Зливи почалися близько двох тижнів тому. Минулими вихідними випало ще більше опадів, і, за даними метеорологів, поки що вони не припиняться.

У роботі поліції за таких умов є свої труднощі.

[Рікардо Грунер, поліціянт]:

«Уся територія міста під водою. Ми постійно натикаємося на дорожні знаки, сміттєві баки та затоплений транспорт».

Водночас кількість загиблих унаслідок злив зросла до 143. Такі офіційні дані влади. Найімовірніше, вона й далі зростатиме, оскільки є зниклі безвісти.
Коротке посилання на цю сторінку:

Перешкодити мародерству: бразильська поліція патрулює затоплені райониВ одному турецькому місті поновили на посаді обраного прокурдського мераВлада Азербайджану зносить будівлю колишнього карабаського парламентуДональд Трамп обійшов Ніккі Гейлі в її рідному штаті Південна КаролінаЄвропарламент затвердив нові імміграційні правила ЄвросоюзуНирки — у центрі нової кризи в НепаліПовені спричинили хаос в Афганістані та ПакистаніВеликі повені на півночі Іраку: є загибліВелика Британія наклала санкції на китайських хакерівЇдять котів та листя: жителям Судану загрожує голод через війну

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: