28.10.2024
Телеканал NTD

Нова лінійка iPad від Apple: чип M4 та екран OLED

Нова лінійка iPad від Apple: чип M4 та екран OLED

Компанія Apple показала перші нові iPad з 2022 року. [Тім Кук, директор Apple

Дата завантаження: 2024-05-28

video

Компанія Apple показала перші нові iPad з 2022 року.

[Тім Кук, директор Apple]:

«Це найважливіший день для iPad з моменту його появи».

Новий iPad Pro випускають у двох розмірах: 11-дюймовий та 13-дюймовий. Джон Тернус з Apple каже, що той завтовшки всього 5,1 міліметра.

[Джон Тернус, представник Apple]:

«Різниця вражає. Новий iPad Pro навіть тонший за iPod Nano, що робить його найтоншим продуктом Apple за всю історію».

Інженери вперше оснастили iPad Pro OLED-дисплеєм. Вони кажуть, що він буде яскравішим і насиченішим, ніж в інших моделей.

[Джон Тернус, представник Apple]:

«Усе, що ви бачитимете на цьому дисплеї, матиме дивовижний вигляд. Ми називаємо його Ultra Retina XDR. Він буде в обох моделях».

В iPad Pro поставили новий чип M4. Це модернізація чипа M2, який використовували в попередній моделі, і M3, що стоїть на найсучасніших ноутбуках Apple.

[Джон Тернус, представник Apple]:

«Новий Pro перейшов з M2 на M4, щоб забезпечити напрочуд тонкий дизайн і революційний дисплей, водночас забезпечивши величезний стрибок у продуктивності».

Нарешті компанія також оголосила про оновлення популярного Apple Pencil, що працює з iPad, який вони назвали Apple Pencil Pro.

Зазначимо, що недавно Apple повідомила про найбільш різке квартальне падіння продажу «айфонів» з початку пандемії. Попереднього разу спад був з липня по вересень 2020 року. Тоді його спричинило закриття заводів через епідемію, через що нову модель випустили пізніше.
Коротке посилання на цю сторінку:

Нова лінійка iPad від Apple: чип M4 та екран OLEDВелетенські 3D-принтери можуть змінити майбутнє будівництваБетон із кави: австралійські науковці знайшли корисне застосування кавовій гущіЗнахідка в Помпеях розкриває таємниці будівництва стародавніх римлянВ Австралії створили глину, яка допомагає зупинити цвітіння водиДослідження: собаки розуміють більше, ніж ми думалиСкелет віком 6800 років знайшли в БаваріїЦілий «ліс метеликів» із Танзанії оселився в тропічній оранжереї в ІталіїВ Ізраїлі знайшли величезне підземне укриття, зроблене 2000 років томуРожевий шум, можливо, допомагає міцніше спати

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: