25.11.2024
Телеканал NTD

Національний балет Грузії приїхав з танцювальною програмою до Боснії і Герцеговини

Національний балет Грузії приїхав з танцювальною програмою до Боснії і Герцеговини

Артисти Національного балету Грузії «Сухішвілі» кружляють і танцюють, демонструючи видатні атлетичні навички. Цей концерт у Сараєві..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Артисти Національного балету Грузії «Сухішвілі» кружляють і танцюють, демонструючи видатні атлетичні навички. Цей концерт у Сараєві — перший виступ трупи на сцені в Боснії і Герцеговині.

Шоу містить майже дві години народних танців. Чоловіки виконують захопливі стрибки та трюки, а також борються на мечах, а жінки буквально пливуть сценою під звуки музики.

Танцювальна трупа стала однією з візитівок Грузії. Вона відображає національний характер та історію країни.

Балет майже 80 років тому заснувало подружжя Іллі Сухішвілі та Ніно Рамішвілі. Трупою досі керують нащадки засновників.

[Ніно Сухішвілі, онука засновників та директор трупи]:

«Наша танцювальна трупа — державна. Але це також сімейний бізнес, бо три покоління моєї родини присвятили своє життя цій трупі. Вона для мене дуже важлива».

Директор трупи та онука засновників каже, що програма складається з більш ніж 12 танцювальних номерів. Усі з різними костюмами. Це як казка про Грузію.

Її брат і головний хореограф трупи Іліко Сухішвілі каже, що, хоча глядачі в різних країнах по-різному реагують на їхню програму, реакція завжди емоційна та позитивна.

[Іліко Сухішвілі, головний хореограф трупи]:

«Ми, артисти, дуже гостро відчуваємо ці емоції глядачів, ми можемо все це відчути. І цей контакт для нас дуже важливий».

Підтримання найвищої якості шоу, завдяки якому «Сухішвілі» відомий у всьому світі, — важка робота для учасників трупи.

Це щоденні п’ятигодинні репетиції протягом робочого тижня, виступи у вихідні в Грузії та безліч гастролей в усьому світі.

Проте реакція публіки того варта, каже танцівниця Ана Корідзе.

[Ана Корідзе, танцівниця]:

«Ми завжди жертвуємо своїм часом, енергією та всім, що маємо, але, зрештою, коли шоу закінчується і публіка аплодує та вигукує, це дуже приємно».

У цьому плані Боснія і Герцеговина не розчарувала. Після виступу артистів нагородили тривалими оваціями та захопленими вигуками.
Коротке посилання на цю сторінку:

Національний балет Грузії приїхав з танцювальною програмою до Боснії і ГерцеговиниНародну музику шоро в Бразилії визнали культурною спадщиноюЗаповзятливі австралійці створюють приватні парки для вигулу собакВиставка забутих жінок-художниць проходить у ЛондоніВ Азербайджані вперше провели Національний фестиваль килимівТуніська співачка хоче відродити в країні давню берберську мовуФестиваль «Звуки цвітіння» починається в Ботанічних садах К’ю в ЛондоніДо Перу повернулися 4600 археологічних артефактівПінболом захоплюється дедалі більше молодіНовий гігантський твір художника Сейпа привертає увагу до мігрантів

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: