28.09.2024
Телеканал NTD

Британський король Чарльз III повертається до виконання громадських обов’язків

Британський король Чарльз III повертається до виконання громадських обов'язків

Британці раді новині, що король Чарльз III повернеться до виконання своїх громадських обов'язків. Він з'явиться на..

Дата завантаження: 2024-05-28

video

Британці раді новині, що король Чарльз III повернеться до виконання своїх громадських обов’язків. Він з’явиться на публіці вперше, відколи в нього діагностували рак.

Букінгемський палац оголосив у п’ятницю, що монарх досяг гарних успіхів після лікування та періоду одужання.

[жителька Великої Британії]:

«Так, ми дуже раді чути, що він видужує і може повернутися до роботи. Я впевнена, що він радий вийти з дому, радий показати, що він у доброму здоров’ї».

[житель Великої Британії]:

«Уважаю, це гарна новина для нього та дуже добра новина для країни».

У лютому Букінгемський палац повідомив, що в 75-річного короля діагностували неуточнену форму раку. Її виявили під час обстеження після коригувальної процедури, пов’язаної зі збільшеною простатою.

Хоча Чарльз III не припиняв виконувати офіційні державні справи, діагноз змусив його відкласти громадські заходи, щоб почати лікуватися й відпочити.

Також місяць тому оголосили, що рак виявили в принцеси Уельської Кейт, і що вона проходить профілактичну хімієтерапію. Курс вона почала наприкінці лютого.

Тип пухлини також не розкривають. Кейт не з’являлася на публіці із січня, коли їй зробили операцію на черевній порожнині.
Коротке посилання на цю сторінку:

Британський король Чарльз III повертається до виконання громадських обов’язківУ Гаїті біженці змушені жити в поганих умовах у тимчасових притулкахООН: голодна смерть загрожує 220 000 дітей у СуданіУ Кенії люди гинуть від повенейЯк у популярному туристичному місті Таїланду справляються з мавпячим свавіллямЧим пригощатимуть гостей «Оскара»Коли відбудеться найближче сонячне затемнення, і хто його зможе побачитиСкандал із зараженою кров’ю: Ріші Сунак назвав це «ганьбою для країни»Науковці: квітень став найспекотнішим за всю історію спостережень

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: