25.04.2024
Телеканал NTD

Пекінський автосалон — 2024: новинки від Porsche, Mini та Ford

Пекінський автосалон — 2024: новинки від Porsche, Mini та Ford

Понад 110 нових автомобілів дебютують на Пекінському міжнародному мотор-шоу. 30 із них привезли великі виробники. Німецька..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Понад 110 нових автомобілів дебютують на Пекінському міжнародному мотор-шоу. 30 із них привезли великі виробники. Німецька компанія Porsche демонструє повністю електричні Macan та Taycan 4. Їх розробили спеціально для ринку КНР.

Китайська BYD показала дві гібридні моделі. Компанія має намір поступово відходити від традиційних бензинових двигунів.

[Лу Тянь, працівник компанії BYD]:

«Ця тенденція незворотна».

А це світова прем’єра Mini Aceman від BMW. Він повністю електричний та оснащений цифровим дисплеєм.

[Йоген Голлер, член правління компанії BMW]:

«Aceman пропонує новий рівень відчуттів, особливо в цифровому просторі. Він ідеально відповідає потребам китайських клієнтів. І одне з головних досягнень — це перший у галузі круглий OLED-дисплей. Його дизайн натхнений оригінальним інтер’єром класичного Mini».

Японська Nissan демонструє чотири нових концепт-кари — два електричних і два гібриди, що заряджаються.

[Макото Утіда, директор компанії Nissan]:

«За останні кілька років на китайському ринку багато що змінилося. Потреби клієнтів і ринок хутко змінюються. На правила впливають місцеві конкуренти. У Nissan усвідомили, що треба негайно відреагувати й зберегти конкурентоздатність».

Загалом на автосалоні показали коло 300 електрокарів і гібридів.

Водночас американський Ford привіз нові Mustang і Bronco з двигунами внутрішнього згоряння.

У виставці також бере участь General Motors, Honda, Mercedes, Tesla, Toyota, Rolls-Royce, KIA та інші. Мотор-шоу триватиме до 4 травня.
Коротке посилання на цю сторінку:

Пекінський автосалон — 2024: новинки від Porsche, Mini та FordКитайські електромобілі Leapmotor продаватимуть у ЄвропіКитайські компанії здешевлюють електромобілі в боротьбі за ринокНа Женевському автосалоні дебютують електричні Renault, BYD та MGАвто з новою концепцією показали на виставці MWC в БарселоніАборигени в Австралії їздять на старих автомобілях місцевого виробництваHyundai та Kia відкликають майже 170 000 електромобілів у Південній КореїВінтажні авто взяли участь у ралі в Аргентині

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: