16.05.2024
Телеканал NTD

Hyundai та Kia відкликають майже 170 000 електромобілів у Південній Кореї

Hyundai та Kia відкликають майже 170 000 електромобілів у Південній Кореї

Hyundai та її дочірня компанія Kia відкликають коло 170 000 електромобілів у Південній Кореї. Усе через..

Дата завантаження: 2024-07-16

video

Hyundai та її дочірня компанія Kia відкликають коло 170 000 електромобілів у Південній Кореї. Усе через помилки в роботі програмного забезпечення системи заряджання. Про це повідомило міністерство транспорту Південної Кореї.

Програмний збій виявили в інтегрованих блоках керування заряджанням. Помилки можуть призвести до того, що акумулятор не зарядиться повністю. Він також може несподівано розрядитися. У результаті автомобіль може раптово зупинитися під час руху.

Якщо виробники не зможуть усунути збій у ПЗ, то замінять блок управління заряджанням.

Відкликання почнеться 18 березня. Під нього підпадає майже 114 000 електромобілів Hyundai, зокрема моделі Ioniq 5 та 6, і дві моделі бренду Genesis. Kia відкличе 56 000 машин.

Для Hyundai це найбільше відкликання автомобілів на базі електричної платформи E-GMP з часу її появи у 2021 році.
Коротке посилання на цю сторінку:

Hyundai та Kia відкликають майже 170 000 електромобілів у Південній КореїУ Єгипті вперше з’явилася служба електричних таксіКитайські електромобілі Leapmotor продаватимуть у ЄвропіКитайські компанії здешевлюють електромобілі в боротьбі за ринокХорватський стартап організовує службу безпілотних таксіАвтомобільна промисловість у Марокко готується до ери електромобілівВінтажні авто взяли участь у ралі в АргентиніЛегендарне купе Alfa Romeo показали на березі озера Комо в ІталіїПекінський автосалон — 2024: новинки від Porsche, Mini та Ford

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: