25.05.2024
Телеканал NTD

Конфіскованій зброї знайшли мирне застосування в Перу

Конфіскованій зброї знайшли мирне застосування в Перу

Що колись було смертельною зброєю — тепер дитячий майданчик. У Перу тисячі одиниць конфіскованої зброї переплавили..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Що колись було смертельною зброєю — тепер дитячий майданчик. У Перу тисячі одиниць конфіскованої зброї переплавили на гойдалку та тренажери для парку, що в передмісті столиці.

[місцева жителька]:

«Ми надіємося, що парк послужить людям. Його частково зроблено з переплавленої зброї, вилученої в злочинців. Ми маємо надію, що це допоможе знизити рівень злочинності».

Влада заявила, що переплавили понад 6000 одиниць зброї. Нове паркове обладнання встановили в районі міста Чимботе, де важка криміногенна ситуація.

[місцевий житель]:

«Людей тут постійно грабували та залякували, і це тоді як поруч школа. Добре, що знайшли альтернативне застосування зброї, яку використовували для злочинів».

[місцевий житель]:

«Якщо зброю не знищувати, злочинці й далі її використовуватимуть. Уся вилучена зброя має бути знищена. Це єдиний спосіб запобігти потраплянню її до рук інших злочинців».

2023 року в Перу знищили понад 21 000 одиниць зброї. Її також обіцяють переплавити на обладнання для ще двох нових парків.
Коротке посилання на цю сторінку:

Конфіскованій зброї знайшли мирне застосування в ПеруШтат США Нью-Джерсі сподівається вийти на ринок кленового сиропуСуданці виходять в інтернет через Starlink, оскільки мобільного зв’язку немаєЇжу класу люкс хочуть адаптувати для космосуУ Гонконгу запроваджують заборону на одноразовий пластиковий посудЛікарям, що страйкують у Південній Кореї, поставили вимогу до березня повернутися на роботуНацгвардія допоможе стримати зростання злочинності в метро Нью-ЙоркаПарк з’явиться на естакаді в центрі ТокіоУ Мексиці на тлі нестачі води розгоряється суперечка через приватні штучні озераМарокко: лазні закриті, води немає

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: