18.06.2024
Телеканал NTD

Модниці привабили увагу на Чемпіонаті світу з кінних перегонів у Дубаї

Модниці привабили увагу на Чемпіонаті світу з кінних перегонів у Дубаї

Іподром «Мейдан» у Дубаї перетворився на модний подіум під час Чемпіонату світу з кінних перегонів. Увагу..

Дата завантаження: 2024-04-18

video

Іподром «Мейдан» у Дубаї перетворився на модний подіум під час Чемпіонату світу з кінних перегонів. Увагу тут привертають не тільки чистокровні скакуни, а й пані в гарних сукнях та вигадливих капелюшках.

[глядачка]:

«Мені подобається бачити людей у таких капелюхах. Дивлюся на деяких і думаю: “Як їм удалося пошити таке вбрання”».

[глядачка]:

«Мені дуже сподобалася атмосфера та люди. Жінки одягнені дуже красиво. Мені дуже сподобалося, як у Рамадан тут поєднують атмосферу свята та змагання».

Dubai World Cup проходить із 1996 року. Беруть участь лише чистокровні породи коней. Цього року призовий фонд становив 12 мільйонів доларів.

[глядач]:

«Ми приїхали подивитися на міжнародні перегони. Нам до вподоби такі турніри, і ми стежимо за ними. Це особливий день — його не можна пропустити».

Перше місце посів жеребець Лорел Рівер зі США. На другому — японський скакун Ушба Тесоро. На третьому — Сеньйор Бускадор теж зі США. Переможець отримав сім мільйонів доларів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Модниці привабили увагу на Чемпіонаті світу з кінних перегонів у Дубаї2400 троянд різних сортів привезли на виставку в ІндіїНародну музику шоро в Бразилії визнали культурною спадщиноюВедмеді, кобили й турки: парад М’ясопуст у чеському селіМузикант зіграв на вертикальному фортепіано просто в небіЕксклюзивні й дорогі: глобуси, як і раніше, потрібні покупцямРозкішний бал-маскарад став окрасою Венеційського карнавалуОдну з найдавніших у світі книг виставлять на аукціонДо Перу повернулися 4600 археологічних артефактівМузичні годинники із Забороненого міста, що в Пекіні, показали на виставці в Лондоні

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: