03.01.2021
Телеканал NTD

Нема дощів: у Німеччині почалися лісові пожежі

Нема дощів: у Німеччині почалися лісові пожежі

Густі ліси Німеччини — місце дії численних казок і легенд. Ними вкрита третина території країни, і..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Густі ліси Німеччини — місце дії численних казок і легенд. Ними вкрита третина території країни, і тепер вони в небезпеці. Влада боїться, що брак дощів призведе до масштабних лісових пожеж.

Перші загоряння вже стаються. Цього тижня гасили пожежу біля міста Гуммерсбах, що на заході країни.

[Урсула Гайнен-Ессер, міністр довкілля землі Північний Рейн — Вестфалія]:
«Лісові пожежі зазвичай виникають через людей — недбалість, попіл, цигарки, машини, припарковані занадто близько до лісу…»

У квітні в Німеччині випало всього 5% звичної норми дощів.

[Матіас Нізар, голова комітету захисту лісів і клімату]:
«Щороку навесні буває період, коли земля вкрита сухим листям, і в березні-квітні завжди є ризик виникнення лісових пожеж, бо свіжа зелень ще не виросла. Цього року ситуацію погіршує те, що в нас кілька тижнів не було дощів. Це дуже нестабільне становище. Достатньо однієї жаринки, і буде катастрофа».

Ще одна загроза — короїди. Два минулих літа теж були небувало спекотними й сухими. Це ослабило мільйони дерев, і тепер вони не можуть захиститися від шкідливих комах.
Коротке посилання на цю сторінку:

Нема дощів: у Німеччині почалися лісові пожежіПожежа в лікарні Іраку: щонайменше 50 загиблихУ Мехіко хоронять загиблих унаслідок обвалення мосту метроРаптові повені в Непалі: семеро зниклих безвістиЩонайменше 48 загиблих: Європу затоплюють небувалі зливиЧетверо загиблих: пожежі в Туреччині підбираються до готелів і житлових будинківНа Індію насувається циклон «Яас», евакуйовано понад 3,5 млн осібДТП у Туреччині: розбився мікроавтобус із мігрантамиЖорстокий напад бойовиків у Буркіна-Фасо: 160 загиблих, серед них 20 дітейПовені та зсуви на Шрі-Ланці: понад 10 загиблих