03.10.2021
Телеканал NTD

По Філіппінах ударив тайфун «Вонфон»

По Філіппінах ударив тайфун «Вонфон»

На Філіппінах евакуйовують десятки тисяч жителів. На схід архіпелагу налетів потужний тайфун «Вонфон» — перший у..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

На Філіппінах евакуйовують десятки тисяч жителів. На схід архіпелагу налетів потужний тайфун «Вонфон» — перший у країні цього року. Йому присвоїли другу категорію.

Тайфун швидко набрав силу, насуваючись із Тихого океану, і перш за все вдарив по муніципалітету Сан-Полікарпо в провінції Східний Самар. Швидкість вітру досягає 155 кілометрів за годину з поривами до 190.

У перекладі з в’єтнамської «Вонфон» це оса.

Тайфун затримається на Філіппінах на кілька днів, зачепивши густонаселені східні провінції. Метеорологи попереджають про небезпеку великих хвиль і можливі повені та зсуви в прибережних і гірських районах.

Столиця Маніла безпосередньо не постраждає, але там очікують сильний вітер. Владі порадили прибрати численні карантинні намети, які встановлено поруч з лікарнями, бо їх може здути.

Загалом через тайфун планують евакуювати 200 тисяч філіппінців. Евакуації проходять на тлі спроб стримати поширення коронавірусу, коли основні заходи — самоізоляція й заборона на масові зібрання. У країні майже 12 тисяч заражених і 790 померлих.

До Філіппін входить понад 7000 островів. Щорічно на них налітає в середньому близько 20 тайфунів.
Коротке посилання на цю сторінку:

По Філіппінах ударив тайфун «Вонфон»Пожежа в лікарні Іраку: щонайменше 50 загиблихВашингтон ухвалив пакет заходів, щоби протистояти технологічній загрозі з боку КитаюХоч трубопровід Colonial уже працює, але у Вашингтоні однаково бракує бензину«У мене був нервовий зрив»: бельгійці оплакують жертв повеніРежим надзвичайної ситуації і порожні трибуни: на Іграх-2020 не буде глядачів«Без їжі, води й електроенергії»: повінь відрізала від зовнішнього світу місто в КитаїУ Мехіко хоронять загиблих унаслідок обвалення мосту метро