18.04.2024
Телеканал NTD

Трьох американських військовиків убито внаслідок атаки дрона в Йорданії

Трьох американських військовиків убито внаслідок атаки дрона в Йорданії

Безпілотник атакував військову базу США в Йорданії неподалік від кордону із Сирією. Як наслідок, троє військовослужбовців..

Дата завантаження: 2024-04-18

video

Безпілотник атакував військову базу США в Йорданії неподалік від кордону із Сирією. Як наслідок, троє військовослужбовців загинуло, ще 25 поранено.

Президент Джо Байден заявив, що за цим стоять збройні угруповання, які діють в Іраку та Сирії і які підтримує Іран.

Це перший випадок загибелі американських військовиків у регіоні, відколи 7 жовтня ХАМАС напав на Ізраїль.

Хоча відтоді американські бази на Близькому Сході неодноразово зазнавали нападів, про загибель військовиків до цього інциденту повідомлень не було.

Уряд Йорданії висловив США співчуття, а також побажав пораненим якнайшвидшого одужання.

Також влада країни сказала, що й далі протистоятиме загрозі тероризму та контрабанді наркотиків і зброї через сирійський кордон до Йорданії.

Раніше ця країна попросила США та інші дружні держави дати їй військові системи та обладнання для зміцнення безпеки кордонів.

Експерти з оборони кажуть, що слід чекати скорої відповіді США на атаку безпілотника.

Хоча Сполучені Штати Америки й далі стверджують, що не ведуть війни в регіоні, вони все ж уживають заходів проти підтримуваних Іраном угруповань в Іраку й Сирії та завдають ударів по об’єктах збройних сил єменських хуситів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Трьох американських військовиків убито внаслідок атаки дрона в ЙорданіїПожежі в Колумбії президент оголосив стихійним лихомБіля парламенту Грузії розганяють демонстрантів, поки всередині обговорюють закон про іноагентівІзраїль проводить «високоточну» операцію в лікарні «Шифа»По підземних об’єктах хуситів завдали ударів у ЄменіНовий рік Дракона відзначили в нью-йоркському Чайна-тауні грандіозним парадомПрем’єр-міністр Гаїті подав у відставку на тлі насильства в країні«Відновлення правосуддя для України»: 44 країни в Гаазі підтримали створення трибуналу для РосіїБанди підпалили парковання в столиці Гаїті: згоріли десятки машинГонконг посилив закон про нацбезпеку

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: