03.12.2021
Телеканал NTD

Колишні медпрацівники повертаються до лікарень завдяки онлайн-платформі

Колишні медпрацівники повертаються до лікарень завдяки онлайн-платформі

Анна йде на свою зміну до однієї з берлінських лікарень. Вона вже місяць раз на тиждень..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Анна йде на свою зміну до однієї з берлінських лікарень. Вона вже місяць раз на тиждень знову працює медсестрою.

Дев’ять років тому Анна залишила цю професію заради психології. Але, коли почалася епідемія коронавірусу, вирішила повернутися. Тому зареєструвалася на новій платформі під назвою «Ми хочемо допомогти».

Онлайн-сервіс створили для колишніх медиків, які змінили фах. За його допомогою такі працівники можуть знову влаштуватися на роботу до лікарень і будинків для людей похилого віку.

[Анна Пітрек, колишня медсестра]:
«Хотіла бути корисною, чимось допомогти. Я багато чого можу робити. Звісно, я не в курсі останніх новинок, але здебільшого треба просто вивчити нову процедуру».

Платформу створила берлінська компанія, яка підшуковує медперсонал. Сайт працює безкоштовно.

[Тімо Фішер, співзасновник онлайн-платформи]:
«Ми помітили, що в напруженій ситуації лікарням складно взаємодіяти з людьми, які хочуть допомогти. Наприклад, не завжди направляють їх у потрібне місце».

На вебсайті зареєструвалося вже понад 10 тисяч осіб. Це переважно лікарі та медсестри. Але є також і волонтери, які готові надавати будь-яку допомогу.

Роботу знаходять усім відповідно до їхніх можливостей. Хтось, як Анна, працює 1‒2 дні на тиждень, а хтось має повну зайнятість.

Лікарні Німеччини з напливом хворих на COVID-19 справляються. Місць у реанімаційних відділеннях теж вистачає. Однак у міру того, як країна знімає карантин, зростає й побоювання, що почнеться нова хвиля епідемії.
Коротке посилання на цю сторінку:

Колишні медпрацівники повертаються до лікарень завдяки онлайн-платформіЗанедбані хліви й казарми Італії перетворюють на хостели та культурні центриЧорний грибок вражає індійських пацієнтів із COVID-19Плетіння з пальмового листя дає змогу єгипетському селу добре зароблятиНайменша корова у світі живе в БангладешУсюди спокуси: мексиканські діти страждають від ожирінняСотні булочок: волонтери Ріо-де-Жанейро годують жителів бідних районівКубинські майстри створюють макети авто й поїздів із будь-яких доступних матеріалівООН: мільйонам сирійців загрожує гуманітарна катастрофа