16.09.2024
Телеканал NTD

У Техасі арештовуватимуть і ув’язнюватимуть нелегальних мігрантів

У Техасі арештовуватимуть і ув'язнюватимуть нелегальних мігрантів

Поліція штату Техас зможе арештовувати мігрантів, які незаконно перетинають американо-мексиканський кордон. До того ж судді дістануть..

Дата завантаження: 2024-04-16

video

Поліція штату Техас зможе арештовувати мігрантів, які незаконно перетинають американо-мексиканський кордон. До того ж судді дістануть право наказувати їм залишити країну.

Нові правила міграційної політики затвердив губернатор-республіканець Грег Ебботт. Згідно з ними, незаконний перетин кордону прирівнюватиметься до злочину. Арештованим мігрантам спочатку запропонують залишити США. У разі відмови доведеться постати перед судом. Покаранням стане позбавлення волі на шість місяців. Повторне порушення вважатиметься тяжким злочином і каратиметься ув’язненням на строк від двох до 20 років.

Влада Техасу вважає, що Джо Байден навмисно не розв’язує проблем із нелегальними мігрантами на південному кордоні, протяжність якого — понад 3000 кілометрів. У результаті штат виявився покинутим напризволяще. Із серпня минулого року Техас відправив до різних міст США понад 65 000 мігрантів.

За даними митної служби країни, останнім часом до кордону прибуває нечувано багато мігрантів. У грудні в деякі дні його перетинають понад 10 000 разів.

[Том Шмербер, шериф округу Маверік]:

«Нульова толерантність. Ми їх затримуємо, опрацьовуємо документи, а потім депортуємо. Вони можуть оскаржити це або подати будь-які документи у своїх посольствах чи консульствах. Ви бачите, що в нас відбувається. Ситуація вийшла з-під контролю».

На думку губернатора Техасу, нові заходи допоможуть зменшити потік нелегальних мігрантів вдвічі чи навіть більше.

Еббот також посилить покарання для нелегальних перевізників людей і тих, хто організував незаконні притулки для мігрантів. Мінімальний термін ув’язнення збільшать із двох до десяти років. Цей закон стане чинним у лютому наступного року, а той, що стосується нелегалів, — у березні.

У межах нових заходів штат Техас виділить півтора мільярда доларів на подальше будівництво прикордонного муру. Ще 40 мільйонів доларів підуть на прикордонні патрулі.

Водночас законодавці-демократи вже збираються опротестувати нові закони Техасу в суді.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Техасі арештовуватимуть і ув’язнюватимуть нелегальних мігрантівНа Apple подали до суду в США, звинувативши компанію в монополізації ринкуЄС запроваджує перший пакет санкцій проти китайських компанійНегода залишила без світла сотні тисяч австралійцівДипломатичний скандал: працівники посольства Мексики залишили ЕквадорТайванські рятувальники шукають 18 зниклих безвісти після землетрусуГаїтяни шукають захисту від банд біля поліційних дільницьВ Іспанії згоріла житлова 14-поверхова будівляНирки — у центрі нової кризи в НепаліГодинник Rolex, золото та діаманти: президента Перу звинувачують у розкраданні

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: