16.08.2024
Телеканал NTD

Різдвяний експрес пустили в Колумбії

Різдвяний експрес пустили в Колумбії

Різдвяний експрес, сяючи вогнями, прибуває на станцію в передмісті Боготи. Тут на нього чекають сотні пасажирів...

Дата завантаження: 2024-04-16

video

Різдвяний експрес, сяючи вогнями, прибуває на станцію в передмісті Боготи. Тут на нього чекають сотні пасажирів. Колумбійці вирушають у подорож цілими сім’ями чи великими компаніями.

[пасажирка]:

«Важливо, що цієї пори року ми маємо можливість покататися із сім’єю в різдвяному поїзді. Це викликає багато почуттів та спогадів. У різдвяний сезон ми можемо ділитися веселощами та радістю зі своїми рідними».

У поїзді пасажирів зустрічає Санта-Клаус та ельфи.

[Санта-Клаус]:

«Ми всім серцем сподіваємося, що цей рік завершиться якнайліпше для кожного з вас, незалежно від того, які проблеми у вас були. І пам’ятайте, Різдво — це любов, це час прощати та ділитися».

Весело в кожному вагоні. Настрій підіймають артисти та музиканти. Захоплюють музикою так, що підспівувати починають усі.

[пасажирка]:

«Це чудово, бо ми можемо всією сім’єю покататися на поїзді, що особливо (важливо) цієї пори року. Атмосфера Різдва відчувається більше».

Різдвяний поїзд курсує між Боготою та Сіпакірою. Він ходитиме до кінця грудня.
Коротке посилання на цю сторінку:

Різдвяний експрес пустили в КолумбіїПолювання за яйцями: великодню розвагу підготували для мешканців зоопарку в НімеччиніСмугастий дебютант: тримісячне тигреня показали публіці в зоопарку в РиміПівнічномакедонець тримає вдома 600 папуг, і їх стає дедалі більше40 котів зустрічає гостей у котокав’ярні в ІракуВ Австралії названі бабусі простягають руку допомоги молодим мамамЖитель Торонто перетворив свій будинок на ексцентричний витвір мистецтваPet Show — 2024: у Гонконгу проходить виставка домашніх тваринНайбільша у світі природна ковзанка відкрилась у КанадіКішки пройшли подіумом на Тижні моди в Лондоні

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: