18.04.2024
Телеканал NTD

Різдво в «Тіволі»: святковими вогнями засяяв парк розваг у Копенгагені

Різдво в «Тіволі»: святковими вогнями засяяв парк розваг у Копенгагені

Тисячі вогнів спалахнули на різдвяній ялинці в копенгагенському «Тіволі». У парку розваг офіційно стартував святковий сезон...

Дата завантаження: 2024-04-18

video

Тисячі вогнів спалахнули на різдвяній ялинці в копенгагенському «Тіволі». У парку розваг офіційно стартував святковий сезон. Яскрава різноколірна ілюмінація освітила вулиці та будівлі й прикрасила знамениті атракціони.

[гість парку «Тіволі»]:

«Освітлення — найголовніше, чи не так? І ось ми в самому центрі цього — з музикою та вогнями. Одразу відчуваєш різдвяну атмосферу».

[гостя парку «Тіволі»]:

«Щороку тут дуже приємно й красиво. Якщо немає різдвяного настрою, то він з’явиться, коли опинишся тут».

[гостя парку «Тіволі»]:

«Тут дуже затишно і, як кажуть у Данії, х’югеліт — приємно».

Цього року для прикрашення «Тіволі» використали 45 кілометрів гірлянд. На фасаді, вежах та куполах готелю «Німб» горить 3100 лампочок. Загалом у парку щодня запалюють мільйон вогнів. Поруч із головною ялинкою встановлено ковзанку зі штучним льодом.

Різдвяна ілюмінація у «Тіволі» горітиме до 31 грудня.
Коротке посилання на цю сторінку:

Різдво в «Тіволі»: святковими вогнями засяяв парк розваг у КопенгагеніФіліппінець перетворив свій будинок на громадську бібліотекуУ Таїланді бенкетом відзначають День слонаУ Мексиці жираф здійснить 50-годинну подорож до свого нового домуЯк панди граються на снігу в зоопарку у БельгіїСмугастий дебютант: тримісячне тигреня показали публіці в зоопарку в РиміПерегони на дитячих велосипедах влаштували для дорослих у СШАЯк мисливець за камінням знаходить матеріал для ювелірних виробівPet Show — 2024: у Гонконгу проходить виставка домашніх тваринПолювання за яйцями: великодню розвагу підготували для мешканців зоопарку в Німеччині

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: