18.08.2024
Телеканал NTD

Рекордсмен Книги Гіннеса створив пряникове селище в Нью-Йорку

Рекордсмен Книги Гіннеса створив пряникове селище в Нью-Йорку

Американський шеф-кухар та світовий рекордсмен Джон Лович звик до того, що його руки завжди липкі. Зараз..

Дата завантаження: 2024-04-18

video

Американський шеф-кухар та світовий рекордсмен Джон Лович звик до того, що його руки завжди липкі. Зараз він доводить до досконалості чергове пряникове селище. Воно стане різдвяною окрасою ринку Челсі в Нью-Йорку.

На прилавках розмістилося 800 будиночків ручної роботи. Усі деталі виготовлені з їстівних продуктів: цукерок, пряників, льодяників, мармеладу та крему.

Джон створює пряникові селища вже 30 років. Щороку привносить у дизайн щось нове.

[Джон Лович, шеф-кухар]:

«Я додав трохи більше коричневого за допомогою кавової жувальної гумки. Тож червоної цегли більше, ніж зазвичай. Ми завжди маємо чорні віконниці та червону цеглу, але цього року їх набагато більше. А ще ми додали більше старовинних вивісок».

Нью-Йорк і ринок Челсі для Джона особливі — тут пройшло його третє побачення з майбутньою дружиною.

[Джон Лович, шеф-кухар]:

«На свята до Нью-Йорка приїжджає багато людей з усього світу. Різдвяна ялинка, вітрини на П’ятій авеню, магазин Macy’s, виступи Rockettes і таке інше — усе це приваблює гостей до Нью-Йорка. І останніми роками ми зрозуміли, що вони приїжджають і для того, щоб на Різдво побачити пряникове селище».

Трохи раніше Джон відкрив такі ж виставки у Канзас-Сіті, Г’юстоні, Техасі та Філадельфії. На монтаж кожного пряникового селища йде багато сил і часу. Відпочивати просто нема коли, але про втому шеф-кухар не думає. Для нього головне — створити для людей добру різдвяну атмосферу.

Щойно закінчаться свята, Джон повернеться на кухню й почне робити нові пряникові будиночки. Зберігатимуться вони в сухому підвалі, а в листопаді займуть свої місця на нових виставках.

Пряниковим селищем у Нью-Йорку можна буде милуватися до 7 січня. Потім шеф-кухар роздасть будиночки всім охочим.

Десять років тому Джон Лович побив рекорд Книги Гіннеса, створивши найбільше у світі пряникове селище з їстівних деталей.
Коротке посилання на цю сторінку:

Рекордсмен Книги Гіннеса створив пряникове селище в Нью-ЙоркуПерегони на дитячих велосипедах влаштували для дорослих у СШАСмугастий дебютант: тримісячне тигреня показали публіці в зоопарку в РиміНайбільша у світі природна ковзанка відкрилась у КанадіКішки пройшли подіумом на Тижні моди в ЛондоніСтамбул: як собаки-терапевти допомагають в аеропортуЯк колишній пілот після звільнення став готувати традиційний сир халуміЯк мисливець за камінням знаходить матеріал для ювелірних виробівЙогу внесли до розкладу уроків однієї зі шкіл столиці КосоваЕкзотичному Мадагаскару присвятили фестиваль орхідей у Садах К’ю в Лондоні

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: