01.09.2021
Телеканал NTD

Плюшеві панди — нова тактика соцдистанціювання в ресторані Бангкока

Плюшеві панди — нова тактика соцдистанціювання в ресторані Бангкока

У цьому в'єтнамському ресторані в Бангкоку тепер можна поїсти в товаристві плюшевих панд. Іграшки допомагають гостям..

Дата завантаження: 2021-08-01

video

У цьому в’єтнамському ресторані в Бангкоку тепер можна поїсти в товаристві плюшевих панд. Іграшки допомагають гостям сідати на безпечній відстані один від одного. За правилами клієнти мають займати місця так, щоб навпроти нікого не було.

[Сіріпорн Ассавакарінт, гостя ресторану]:
«Це чудово. Увійшовши сюди, я можу зрозуміти, куди сісти, щоб зберегти дистанцію. Тут це набагато легше збагнути, ніж в інших ресторанах, де люди постійно плутаються й зрештою сідають дуже близько один до одного».

Іграшкові панди також підіймають гостям настрій.

[Савіт Чайпхуек, гість ресторану]:
«Це чудово. Поруч з іграшковим ведмедем мені не так самотньо їсти. А ця прозора перегородка допомагає почуватися в безпеці».

У Таїланді виявили понад 3000 хворих на коронавірус, але з 9 травня щодня підтверджують до шести випадків зараження. Однак влада рекомендує й далі носити маски й дотримуватися соцдистанціювання.
Коротке посилання на цю сторінку:

Плюшеві панди — нова тактика соцдистанціювання в ресторані БангкокаУ токійському зоопарку ростять двох дитинчат великої пандиКисть статуї римського імператора возз’єдналася з пальцем, утраченим 550 років томуУкраїнець установив рекорд Гіннеса, жонглюючи гиреюУкраїні подарували картину XVIII століття «Свята Варвара»Зоотерапія: жителів мадридського будинку для людей похилого віку повели на прогулянку в зоопаркПортики Болоньї можуть стати Світовою спадщиною ЮНЕСКО«Швидка допомога для пам’яток» відновлює стародавні споруди РумуніїДо Афганістану зі США повернулися 33 артефактиРекорд Гіннеса: у Данії побудували найвищий у світі замок із піску