18.04.2024
Телеканал NTD

Велика Британія посилює візові правила, щоб зменшити легальну міграцію

Велика Британія посилює візові правила, щоб зменшити легальну міграцію

Зменшити кількість мігрантів намагається уряд Великої Британії. Ідеться про легальне прибуття до країни. Міністр внутрішніх справ..

Дата завантаження: 2024-04-18

video

Зменшити кількість мігрантів намагається уряд Великої Британії. Ідеться про легальне прибуття до країни. Міністр внутрішніх справ каже, що для цього він на третину підвищить мінімальну зарплату, яку працівникам мають виплачувати роботодавці, щоб ті могли отримати візу.

Уряд Ріші Сунака вдався до цього після рекордного напливу трудових мігрантів у 2022 році, через що від нього почали вимагати вжити заходів.

Клеверлі зазначає, що мінімальний поріг річної зарплати для іноземних кваліфікованих працівників підвищать до 48 900 доларів США. До цього було трохи більше ніж 33 тисячі. Також переглянуть список професій, для яких поріг було знижено через брак фахівців, і збільшать вимоги до умов, за яких працівники зможуть привозити свої сім’ї.

[Джеймс Клеверлі, міністр внутрішніх справ Великої Британії]:

«Міграція до цієї країни занадто висока, і її треба знизити. Сьогодні ми вживаємо більш рішучих заходів, ніж будь-який інший уряд у минулому».

Високий рівень легальної міграції вже понад десять років спричинює невдоволення британців. Сунак обіцяє взяти ситуацію під контроль.

Утім, це навряд чи стане доброю новиною для власників бізнесу. Багатьом із них останнім часом було важко наймати працівників, враховуючи вихід Великої Британії з ЄС.

Пакет заходів почнуть реалізовувати навесні. Як очікують, завдяки йому до країни щороку приїжджатиме на 300 тисяч трудових мігрантів менше, ніж 2022-го.
Коротке посилання на цю сторінку:

Велика Британія посилює візові правила, щоб зменшити легальну міграціюПарламент ЄС ухвалив спірний закон про відновлення природиОкружний апеляційний суд США призупинив новий міграційний закон штату ТехасАлбанія незабаром почне приймати мігрантів у межах угоди з ІталієюВ одному турецькому місті поновили на посаді обраного прокурдського мераУрсула фон дер Ляєн може зберегти свою посаду ще на п’ять роківПравоцентрист Александр Стубб переміг на президентських виборах у ФінляндіїВерховний суд залишив ім’я Дональда Трампа в бюлетенях штату КолорадоГодинник Rolex, золото та діаманти: президента Перу звинувачують у розкраданніФінляндія: тисячі мігрантів чекають у Росії можливості перейти кордон і потрапити до ЄС

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: