18.03.2024
Телеканал NTD

92-річний Руперт Мердок залишає посаду директора Fox Corp. та News Corp.

92-річний Руперт Мердок залишає посаду директора Fox Corp. та News Corp.

Кар'єра завершилася. 92-річний Руперт Мердок пішов із посади директора Fox Corp. та News Corp. За більш..

Дата завантаження: 2024-04-18

video

Кар’єра завершилася. 92-річний Руперт Мердок пішов із посади директора Fox Corp. та News Corp. За більш ніж 70 років роботи він створив медіаімперію, яка простягається від Австралії до США.

Тепер News Corp. одноосібно очолить його син Лаклан Мердок. Він також і далі обійматиме посаду голови й генерального директора Fox.

Це називають кінцем епохи.

[Джон Міллер, колишній гендиректор News Corp. Digital]:

«Гадаю, Руперт, можливо, останній із магнатів-засновників у медіабізнесі».

Відхід Мердока зміцнить роль його сина Лаклана як голови медіаімперії, поклавши край питанням спадкоємності в сім’ї.

[Джон Міллер, колишній гендиректор News Corp. Digital]:

«Багато людей хоче бачити, як Лаклан керуватиме самостійно. Гадаю, він буде орієнтований на певні речі, такі як цифрові активи. Також він може стати агресивнішим у питанні злиття та поглинання».

За кілька місяців до виходу на пенсію його батько відмовився від плану об’єднати Fox та News Corp. Водночас він, як і раніше, володіє майже контрольними пакетами акцій обох компаній. Як очікують, його призначать їх почесним головою.

Мердок давно хотів, щоб діти стали його наступниками. Його син Джеймс до 2019 року був гендиректором кінокомпанії «Двадцяте Століття Фокс». Потім компанія продала свої кіно- й телевізійні активи «Діснею» за більш ніж 71 мільярд доларів.

Після цього Джеймс направив доходи від угоди в приватну інвестиційну фірму Lupa Systems. А Лаклана назначили гендиректором нової компанії Fox.

Деякі експерти вважають, що справжня боротьба за вплив в імперії може спалахнути після смерті Руперта Мердока. Так, інші його діти можуть спробувати зменшити вплив Лаклана.
Коротке посилання на цю сторінку:

92-річний Руперт Мердок залишає посаду директора Fox Corp. та News Corp.Як і чим годуватимуть спортсменів під час Олімпіади в ПарижіНовий рекорд: у Ріо-де-Жанейро спека відчувалася на рівні 62 °CПольська поліція розганяє фермерів сльозогінним газом та шумовими гранатами100-річний олімпійський чемпіон Франції готується нести смолоскип Ігор 2024 рокуФермери біля затоплених полів у Греції скаржаться на погоду та просять допомогиТримати незареєстрованих собак буллі XL в Англії — тепер кримінальний злочинПогорільці в Чилі відновлюють своє житлоСуданці виходять в інтернет через Starlink, оскільки мобільного зв’язку немаєСпалах лихоманки денге може перешкодити карнавалу в Ріо-де-Жанейро

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: