16.09.2024
Телеканал NTD

Генерал Олігі Нгема склав присягу як тимчасовий президент Габону

Генерал Олігі Нгема склав присягу як тимчасовий президент Габону

У Габоні після держперевороту пройшла інавгурація тимчасового президента. Генерал Бріс Олігі Нгема, який очолив повстання, склав..

Дата завантаження: 2024-04-16

video

У Габоні після держперевороту пройшла інавгурація тимчасового президента. Генерал Бріс Олігі Нгема, який очолив повстання, склав присягу.

[Бріс Олігі Нгема, тимчасовий президент Габону]:

«Як метеорит у темряві ночі, сили оборони й безпеки нашої країни взяли на себе кермо влади. Ми виразили протест проти перевороту на дільницях голосування, проти обурливо упередженого виборчого процесу».

Військовики захопили владу 30 серпня за кілька хвилин після оголошення, що Алі Бонго переміг у президентських виборах і залишиться на третій термін.

Військовики анулювали результати голосування, а також заявили, що вибори сфальсифіковано.

Прихильники перевороту в Габоні надіються, що військовики зможуть щось змінити.

[жителька Габону]:

«Ми очікуємо від генерала Олігі того, що він дотримуватиметься своїх зобов’язань, усіх обіцянок, які він щойно дав населенню, бо насправді ми на нього покладаємося. Ми повністю йому довіряємо».

[житель Габону]:

«Перші сигнали, які нам дав генерал Олігі, показують, що він той, кому ми можемо довіряти. Ми збираємося йти за ним. Він сказав, що ми працюватимемо разом».

Утім, на міжнародній арені переворот у Габоні загалом осудили. Так, Африканський союз скасував членство країни в організації, доки вона не повернеться до конституційного порядку.
Коротке посилання на цю сторінку:

Генерал Олігі Нгема склав присягу як тимчасовий президент ГабонуПарламент Туреччини схвалив заяву Швеції на вступ до НАТОТрьох американських військовиків убито внаслідок атаки дрона в ЙорданіїФермери біля затоплених полів у Греції скаржаться на погоду та просять допомогиГромадяни М’янми тисячами втікають до Таїланду через посилення бойових дійТисячі угорців знову вийшли на протест проти Віктора ОрбанаООН ухвалила першу глобальну резолюцію щодо штучного інтелекту«Відновлення правосуддя для України»: 44 країни в Гаазі підтримали створення трибуналу для РосіїСвітові ціни на какао б’ють рекордиФранцузькі фермери досі блокують дороги, що ведуть до Парижа

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: