03.11.2021
Телеканал NTD

Автобудинки для лікарів: як під час карантину проявляється доброта й людяність

Автобудинки для лікарів: як під час карантину проявляється доброта й людяність

Діти американців Ніколаса й Калпани Астрас дивляться з вікна свого дому на автобудинок, у якому тимчасово..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

Діти американців Ніколаса й Калпани Астрас дивляться з вікна свого дому на автобудинок, у якому тимчасово оселився їхній батько. Нік лікує пацієнтів із COVID-19 у місцевій лікарні.

Цю машину тимчасово надав інший житель Лонг-Айленда Бернард Конвей. Його дружина побачила у Facebook заклик до всіх власників вільних автобудинків тимчасово надати їх лікарям, поліціянтам та пожежникам. У них вони можуть ізолюватися від сім’ї.

[Калпана Астрас, жителька Лонг-Айленда]:
«Про цей проект дізналася від подруги. Я жалілася їй, що мій чоловік боїться нас заразити. Гадала, що, можливо, йому ліпше пожити в готелі».

Калпана заповнила реєстраційну форму, і через кілька днів із нею зв’язалися і сказали, що машиною можна скористатися безкоштовно.

[Калпана Астрас, жителька Лонг-Айленда]:
«Спочатку я не повірила. Занадто добре, щоби бути правдою. Та потім мені зателефонували. Це був приємний сюрприз. У світі ще є добрі люди. І ці люди не працюють на передовій, вони не були в нас і не бачили, через що ми проходимо. Але вони однаково нам співчувають і так вчиняють».

Власник автобудинку каже, що, коли почалася епідемія, не міг виїхати ні в ліс, ні на риболовлю, тому довго не думав.

[Бернард Конвей, власник автобудинку]:
«Сподіваюся, хтось і мені колись допоможе. Усе життя я мав відмінне здоров’я, мені вже 60. Вірус найбільш небезпечний для людей віком 60 років і більше. Я подумав, що можу зробити щось добре, і, можливо, добре й повернеться».

Саму ініціативу започаткувала жителька Далласа. Її чоловік теж лікар. Спочатку вона шукала автобудинок для нього, але пізніше створила сторінку в соцмережі. За її допомогою вона знаходить людей, які готові безкоштовно надати свої машини сім’ям, яким зараз це потрібно.

Сьогодні в програмі бере участь понад 1000 волонтерів. А вільні автобудинки шукають не лише в США, але й в інших країнах світу.
Коротке посилання на цю сторінку:

Автобудинки для лікарів: як під час карантину проявляється доброта й людяністьНародився під час вибуху в Бейруті: хлопчик Джордж святкує перший день народженняПожежники, олімпійці й музиканти: кумедні фотосесії із цикадамиБолівійська служба доставляння обслуговує замовників, не шкодячи природіКількість безробітних у 2021 році може зрости до 220 мільйонівСтрибнути на канаті з найвищого скляного мосту світуСотні булочок: волонтери Ріо-де-Жанейро годують жителів бідних районівБездомні й психічнохворі люди заполонили вулиці МангеттенуКруїзні лайнери повертаються до Чорногорії після 16 місяців застоюІндійці під час локдауну годують бродячих собак і корів