03.01.2021
Телеканал NTD

Весільний салон надів на манекени маски для обличчя з блискітками й стразами

Весільний салон надів на манекени маски для обличчя з блискітками й стразами

Яка дівчина не мріє про прекрасну весільну сукню? А як щодо весільної маски для обличчя зі..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Яка дівчина не мріє про прекрасну весільну сукню? А як щодо весільної маски для обличчя зі стразами чи блискітками? Саме такий аксесуар тепер з’явився на манекенах в одному з весільних салонів Загреба в Хорватії.

Тоді як у країні поступово знімають карантинні обмеження, відкривається дедалі більше магазинів.

Мартіна Маркович прийшла приміряти сукню. Вона має надію, що її заплановане на серпень весілля відбудеться.

[Мартіна Маркович, клієнтка весільного салону]:
«Скоро наше весілля, і це буде крута вечірка. Надіюся, що все владнається, і нікому не доведеться надягати маски, ніхто не заразиться коронавірусом».

Власниця салону каже, що маски продавати поки не збирається. Вони прикрашатимуть лише манекени.

[Весна Споса, власниця весільного салону]:
«Спочатку багато хто запитував, чи можна купити маски, особливо з огляду на те, що на них був дефіцит. Але наша мета — не продавати маски, а просто повідомити світу: носіть маски для обличчя. Захищайте себе, і головне — захищайте тих, хто поруч із вами».

Утім, власниця салону обіцяє: якщо в країні всіх зобов’яжуть надягати на весіллях маски, тоді вона почне продавати цей аксесуар.

Вона каже, що через епідемію церемонії в майбутньому стануть трохи іншими.

[Весна Споса, власниця весільного салону]:
«Весільні вечірки, звісно, стануть не такими великими. Люди втрачають роботу, зарплати знижуються, тому гостей буде менше. Усі весілля, які було заплановано на квітень, травень і червень, відклали на осінь».

Крім магазинів, у Хорватії також відновили роботу деякі компанії, а з понеділка на дорогах курсує громадський транспорт.
Коротке посилання на цю сторінку:

Весільний салон надів на манекени маски для обличчя з блискітками й стразамиКитай може втратити статус найбільш населеної країни світуСвітовий рейтинг брендів: США лідирують, Китай обігнав ЄвропуНедосконала сочевиця стає ідеальним борошном для сучасних дієтІндійці під час локдауну годують бродячих собак і корівПриготувати пюре й відбивну: в Австралії самотніх літніх чоловіків навчають кулінаріїЗелений оазис прикрасив дах університету в АвстраліїЖорсткі затримання учасників протесту проти «антиковідних» заходів у БерлініГромадський город у Коста-Риці допомагає жителям впоратися з пандемієюКолекцію трофеїв легендарного футболіста Альфредо Ді Стефано виставлять на аукціон