01.10.2021
Телеканал NTD

Лисиці гуляють Ашкелоном і випрошують їжу

Лисиці гуляють Ашкелоном і випрошують їжу

До ізраїльського Ашкелона зачастили афганські лисиці. Через карантин вулиці міста майже порожні, і звірі не бояться..

Дата завантаження: 2021-08-01

video

До ізраїльського Ашкелона зачастили афганські лисиці. Через карантин вулиці міста майже порожні, і звірі не бояться приходити до парків і наближатися до людських осель.

[житель Ашкелона]:
«Останнім часом люди не гуляють вулицями, тому там багато лисиць. Вони підходять до будинків, шукають їжу й відчувають свободу. Лисиці щасливі через коронавірус, у диких тварин тепер є свобода, а люди замкнені у своїх житлах».

Ашкелонці жаліють голодних звірів і їх підгодовують.

[жителька Ашкелона]:
«Це дивовижно. Таке відбувається, коли на вулицях немає людей, а лисицям не вистачає їжі. Тому я зобов’язалася годувати одну».

Афганські лисиці невеликі. Вони хижачки, але можуть їсти й рослину їжу. Ці тварини живуть у багатьох близькосхідних країнах. Селяться в напівпустельних степах і горах, а також — у спекотних пустельних низовинах.
Коротке посилання на цю сторінку:

Лисиці гуляють Ашкелоном і випрошують їжуУ Мексиці школярі повертаються за парти на тлі ослаблення спалаху COVID-19Болівійська служба доставляння обслуговує замовників, не шкодячи природіСтародавні оливкові гаї Андалусії сподіваються додати до списку ЮНЕСКОКубинці виходять на вулиці й скандують «Геть комунізм»Замість корови — коза: чому американські фермери оновлюють свої стадаЗанедбані хліви й казарми Італії перетворюють на хостели та культурні центриСенегальці роблять цеглу із землі, щоби зводити прохолодні будинкиАфриканка народила дев’ятеро близнюківЕксклюзивний магазин Гаррі Поттера відкривається в Нью-Йорку