18.08.2024
Телеканал NTD

Заболочені поля в Індії стали рожевими від квітучого латаття

Заболочені поля в Індії стали рожевими від квітучого латаття

На рожеву феєрію стали схожі заболочені поля в Коттаямі, що в індійському штаті Керала. Тут цвіте..

Дата завантаження: 2024-04-18

video

На рожеву феєрію стали схожі заболочені поля в Коттаямі, що в індійському штаті Керала. Тут цвіте ціле море латаття. Кожного серпня сюди поспішають туристи, щоб насолодитися чудовим краєвидом.

Місцеві жителі катають гостей на човнах. Безтурботні прогулянки водою часто перетворюються на захопливі фотосесії.

[туристка]:

«Ми дуже раді тут бути. Прогулянка просто дивовижна».

[туристка]:

«Враження дуже приємні. Прогулянка човном проходить мальовничими місцями. Латаття зараз квітує. Я би порадила не зривати надто багато, щоб зберегти дику природу».

Латаття має й іншу назву — німфея. Воно походить від грецького слова «німфа». Є коло 50 видів латаття. Воно буває різного кольору.

Ці рослини не лише дарують естетичну насолоду, а й можуть бути їжею. З їхніх коренів роблять борошно та крохмаль, а насінням замінюють каву.
Коротке посилання на цю сторінку:

Заболочені поля в Індії стали рожевими від квітучого лататтяУ Лондонському зоопарку підростає дитинча рідкісної рівнинної горилиХудожник розмальовує стовпи електропередачі в австралійському містечкуВ Австралії названі бабусі простягають руку допомоги молодим мамамЕкзотичному Мадагаскару присвятили фестиваль орхідей у Садах К’ю в ЛондоніЯк мисливець за камінням знаходить матеріал для ювелірних виробівЯк панди граються на снігу в зоопарку у БельгіїОзеро в Баварії стало фіолетовим через бактеріїКилим із дзвіночків знову прикрасив «Синій ліс» у БельгіїПолювання за яйцями: великодню розвагу підготували для мешканців зоопарку в Німеччині

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: