03.01.2021
Телеканал NTD

Німецькі гімнастки тренуються удома

Німецькі гімнастки тренуються удома

У Німеччині на час карантину всі спортзали закрито. Та гімнастки в Дрездені не облишають тренування й..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

У Німеччині на час карантину всі спортзали закрито. Та гімнастки в Дрездені не облишають тренування й займаються вдома.

Дев’ятирічна Фенья виходить у двір позайматися на турніку. Потім відпрацьовує стрибки на маті. Глядацька аудиторія — батьки й молодший брат.

А це 11-річна Клара. У неї в саду стоїть гімнастична колода. Також неподалік лежить спортивний мат.

Професійна гімнастка Юлія Вітор займається вдома, керуючись відеоінструкціями.

У Німеччині 20 квітня почали послаблювати карантинні обмеження. Знову відкрили невеликі магазини. Але школи поки не працюють, і проводити громадські заходи, зокрема й спортивні, не можна. Закрито кав’ярні й ресторани, а люди, як і раніше, мусять триматися один від одного на відстані.
Коротке посилання на цю сторінку:

Німецькі гімнастки тренуються удома75-річна жінка-рибалка розмовляє з морем про свої проблемиМальовничий гірський район Північної Македонії стане національним паркомЗаготівля торфу в Ірландії: чи можна врятувати давню традиціюДослідження: Pfizer і AstraZeneca ефективні проти дельта-штамуСтародавні оливкові гаї Андалусії сподіваються додати до списку ЮНЕСКОООН: десятки тисяч біженців із ЦАР живуть у поганих умовах і голодуютьДантист за пів ціни вставляє зуби сирійцям, які живуть у тимчасових таборахБразильська котокав’ярня пропонує забрати тварин із собоюВ Індії 12 днів поспіль виявляють понад 300 тисяч хворих на COVID-19 за добу